Přejít na výpis diskuzí

Divergence

FILM 5.4.2014 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajjuska
    Nej film světa a myslím si, že je o hodně lepší než hunger games
  • Supr film
  • PRO NEL: písnička se jmenuje: Ellie Goulding- Beating heart *4* *1*
    • Díky Anet *1*
  • Padla mna su najlepsie filmy TWILIGHT, THE HUNGER GAMES, DIVERGENCIA a REZISTENCIA.
  • film,je to opravdu supr,pustila mi ho moje 14 letá dcera a byla jsem nadšená,těším se na pokračování *3*
  • Nevíte prosím někdo, jak se jmenuje písnička úplně na konci filmu Divergence ? Mockrát děkuji za odpověď *3* Jinak je to božíí film :D
    • Na konci, kdy jedou ve vlaku? Beating heart - Ellie Goulding :)
    • 1. Beating heart od Ellie Goulding, 2. Find you od Zedda + Miriam Bryant a Matthew Koma, 3. I won't let you go od Snow Patrol. Příjemný poslech!
  • Asi takhle, to že se ti to nelíbí, je tvůj názor. Nechci ti ho brát. Ale kdybys přečetla celou triologii Divegence, třeba by se ti to zalíbilo. A film je podle mě úplně úžasný. Herci taky. Děj tomu šanci :-)
  • Všichni tvrdí že je divergence jako druhé hunger games ale já musím říct že to je kec, někdo na to může mít takový názor ale ten nepochopil pravou podstatu filmu.
    V březnu mám narozky a ví než na narozeniny se těším na film Insurgence (rezistence) od vánoc čtu knihu a mohu říct že je stokrát lepší než film.
    Divergenci miluju a Veronica Rothová je podle mně geniální že dokázala napsat tak vztahující knih která tě vžene přímo do děje příběhu a pošle tě úplně mimo realitu.
    • Přesně... Když jsem dočetla Divergenci, tak sem si lehla, přitiskla si ji na hruď a vzlykala, a výčítala jsem jí, proč nemá aspoň 899 stran... :D Od té doby jsem si ji přešetla nejmíň 15krát
      • Úplně souhlasím, já jsem se do toho vžila. Teď se chystám jít koupit druhý díl trilogie Divergence a nemůžu se dočkat. *14*
        Podle mě je kniha vždy lepší než film, samozřejmě se i já chci kouknout na film, a už se moc těším. *14* *3*
  • *14* Moc se jim to povedlo, akorát jsem si musela zvykat na Thea v roli Tobiase, ze začátku mi tam vůbec neseděl *4*
  • http://www.zkouknito.cz/video_110394_divergence-2014-cz tady je celý film online :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit