Přejít na výpis diskuzí

Disaster Movie

FILM 5.9.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten film s tou princeznou se jmenuje Kouzelná romance *4*
  • Jak se jmenuje ten film stou princeznou? *4*
  • ..

    Je to sranda :D ...Je fakt,že to je blbina,ale to je prostě parodie něco jako Scary movie :) ..A nejlepší je to s tou Hannou Montanou :D :)
  • hanullka95159

    !!!

    HROZNÁ PI*OVINA!!
  • nwm

    jak se jmenuje ten film s tou princeznou??? *3*
  • stember

    _

    na Youtube se na to můžete podívat Cz..
  • leniicka.sk

    FILM

    Hej too lidi chtěla sem se zeptat jestli ten film můžu stáhnout nadabovaný česky nebo je jenom anglicky a s titulkama =D prosíím odepište =)
  • Skvělý

    Tenhle film je sice kravina ale když se na to díváte máte co dělat abyste udrželi moč *15* je to prostě skvělý a některý podoby sou k nerozenání a nejlepší je proncezna to je takový pí... že sme se jí tlemila hned od začátku ale ta Amy je taky skvělá prostě skvělej film a nejlepší je konec ta písnička . *15* *15*
    • Re: Skvělý

      jo i fucking matt damn!! njn a by ses machno jedlka nepotlemaila taky kdyz se leze do kopce co?? *3*
  • ...

    Vůbec mě to nebavilo,měli by na něco miliéonkrát lepšího,vypla sem to po prvních 15 minutách,zbytečný mrhábní časem,ani jednou sem se u toho nezasmála,čekala sem něco víc,takže moje očekávání to nepředčilo ... *8*
    • 111devil111

      Re: ...

      Súhlasím s tebou! Ani mne sa to nepáčilo, ale bohužiaľ som na tom bol v kine a tak som to musel pretrpieť až do konca, lebo peniaze by mi aj tak nevrátili *10*
    • Re: ...

      No a COOO ! nemusí se ti to líbit ale za to to neodsuduj !! nekomu se to líbí !!
  • didi5

    pro mě super

    Pro mě to bylo fakt boží ale i scary movie není špatná musím posoudit že oba filmy jsou fakt bombastický *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit