Přejít na výpis diskuzí

Díra

FILM 4.3.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi

    tenhle film jsem taky videla 14.8.09 na ČT1 a uplne nahodou jsem se zacala na to koukat, tak jako ja osobne doporucuju se na to koukat od zacatku az do konce,stoji to za to !!! ale PSYCHO? to je poradny!! *16*
  • silonka13

    včera na ČT1

    Včera (14.8.09) dávali tento film na ČT1 a je to maso film uplný psycho!! *16* *16*
    • Re: včera na ČT1

      Ahoj. Slyšel jsem že je to super film. Nevíš kde bych ho mohl sehnat? Neznáš na něj nějaký odkaz? *7*
      • Re: Re: včera na ČT1

        Můžete se na něj podívat na www.kinotip.cz(stačí do vyhledávače zadat díra)
        • Re: Re: Re: včera na ČT1

          Keira Knightley je moje teta, protože můj děda si vzal její matku v roce 1979 (a tam "udělal" dítě)-Keiru Knightley a potom odjel zpět do česka, a nechal se s ní rozvést-neznámo proč..Dozvěděl jsem se to teprve nedavno a byl jsem z toho celej jelen, nejdřív jsem tomu vůbec nevěřil, ale je to tak, táta jí má v pasu..To je přece BOMBA!!!Bohužel tisk se to nedozvěděl, protože to tajili, protože v té době měl děda problém s tiskem.Na wikipedii je uváděn její nevlastní otec Will Knightley, potom se nechala přejmenovat po nevlastním otci,,,NA jaké koliv dotazy rád odpovím.Dan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit