Přejít na výpis diskuzí

Čtvrtý druh

FILM 9.12.2009 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • selly-libu
    to je jak paranormal aktivity .. *1* taky je to děsivé ale zkamalo mě že tam není co to doopravdy bylo ... a veřila bych to mu podle toho konce jak to tam psali ...všimli jste si toho jak ten polda stál u toho domu a jak nad domem byl ten talíř ? já ne až když tam ukazoval ten záběr *1* dobrá grafika pěknej film ...
  • ten film mě docela zklamal, čekal jsem něco trochu jinýho, ale jak vidím, spoustu lidí má jiný názor... *1*
  • ashley.veryysek

    Ten film je GOOD!

    Ten film *3* mě donutil se nad něčím zamyslet *7* Něco jsem si uvědomila *1* a já tomu věřím že je to podle pravdy *4* Bála jsem se no spíš lekla hlavně u toho jak se třásl Scott nad tou postelí.Ráda si ten film pustím.A hlavně že tam hraje ta nejlepší herečka Mila Jovovich *14*
  • clever.girl11

    4D

    Když jsem se po shlédnutí filmu probudila v tu jejich slavnou hodinu na minutu presne, tak jsem mela hodne spatnej pocit vam povim. Skvele natoceny film, ale v zaveru mi to prijde hodne prehnane... ale bála jsem se :-D to teda jo...
    • micha029

      Re: 4D

      máš pravdu, je to dost dobrej film a taky sem se bála ještě dost dlouho potom *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit