Přejít na výpis diskuzí

50x a stále poprvé

FILM 4.3.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Válka nevěst a 50x a stále poprvé jsou ty nej filmy. *14*
  • úžasný film,a nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička co zpívá na té lodi,a jak u toho brečí? děkuju *4*
  • kata12

    suprr

    suprr filmik fakt suprr BRAVO *3*
  • luciq-dc

    :-)))))

    http://www.youtube.com/watch?v=WBVq FBwwX7E
  • _monicka_

    to to

    Juuu Supikk filmik proste ten film zeruu ... a komu se ten film nelibi at si necoo polibi *9* *15* *1*
  • SONG

    TÁÁÁÁÁK KONEČNĚ JSEM NAŠEL TEN SONG NA KONCI FILMU KTERÝ KAŽDÝ VŠUDE ZHANÍ *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    ICQ 304417640 *1* 304417640 *3* *3*
    KAPIBARA
    • Re: SONG

      a já už ho mám taky!
    • Re: SONG

      vážně?
  • denda88

    best

    Beeest film upe krasnej *14* *14*
  • hudba

    ahoj, nevíte někdo jak se jmenuje a kdo nazpíval písničku, která zazní skoro úplně na konci filmu? Jsou na lodi, Drew se vzbudi, podívá se na kazetu, vyjde z podpalubí, najde dceru....krásná písnička i melodie, díky Lorel
    • luida

      Re: hudba

      ta pisnicka se asi jmenuje they call the wind marine a zpiva ji Harve Presnell
      • Re: Re: hudba

        ahoj, diky za odpoved, ta pisnicka existuje, nasla jsem ji nikde neni k poslechu ani ukazka, skoda. Mej se hezky.Lorel
        • Re: Re: Re: hudba

          Israel Kamakawiwo'ole ~ Somewhere over the Rainbow HQ
          • Re: Re: Re: Re: hudba

            TRohle je ONA! Díky, díky, díky :)
          • Re: Re: Re: Re: hudba

            pěkně se nám tu rozrostla diskuze! Písničku jsem si úspěšně stáhla, má přes 5 min! bomba, fakt nádhera, i ten film. Díky za pomoc *4*
        • Re: Re: Re: hudba

          ta pisnička se jmenuje what a wonderful world ale nemužu najit kdo ji spíva
        • Re: Re: Re: hudba

          no ja ji taky všude schaním a ani si neškrtam a jestli si videl(a)Maska junior tak tam ji hrajou celou minutu ale to je všechno
          • Re: Re: Re: Re: hudba

            Masku Junior jsem nevidela, ale napravim to, diky za tip!
  • racekchechtavy

    50

    fakt super film
  • re

    ahojik prosim vas jak se jmeuje ten song coe v tomhle filmu diky pište na marpo.pavel@centrum.cz
    *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit