Přejít na výpis diskuzí

Filip Čapka

OSOBNOST 1.1.2009 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný seriál Po lopatě. Perfektní (skoro) moderátor pan Čapka. Proč skoro ???
    Jeho čeština neodpovídá herci jeho formátu. Je to nezvyklé, protože mluví pomalu a srozumitelně a jeho hlas je velice příjemný. Takže by měl mít čas na korekci slov, než je vypustí mezi diváky.
    Příklad z vysílání v neděli 30.4.2017 z pasáže věnované zahradnímu posezení u potůčku. Během půl minuty nás přesvědčoval, že "je mu hrozně dobře" a že je "strašně rád". Je co zlepšovat. Děkuji předem za všechny diváky a posluchače, kteří ještě mluví česky.
  • Dobrý den Filipe, byla jsem velmi ráda, že jste začal moderovat pořad Polopatě, ale jen do doby než jste se v tomto pořadu začal chovat přesně jako pi.Bohdalová kvůli které nesleduji pořad Hoby naší doby. Zřejmě budete vědět co mám na mysli.Je to škoda, polopatě byl pro mne docela dobrý pořad. U nás Vám říkáme mladý Bohdal .
  • Pán Čapka, ste skvelý páčite sa mi v úlohe Sváťu Pecha, držím palce v ďalšej práci *4*
  • Jste příjemny a patříte mezi mé oblíbené herce je možné získat vaše foto s autogramem prosím adresa je nová336
    38451 volary děkuji
  • Neskutečně charismatický herec.Svou přirozeností patří k mým nejoblibenějším hercům, především v Cestách domů.
    Filipe, fandím Ti a buď neustále svým.....Marcelina
  • Neskutečně , úžasný herec. Přirozenost sama viz.Cesty domů.,pokud by tam nebyl obsazen ,nebylo by to ono.Charizmatický mladý muž, prostě dokonalost sama *3*
    • Úžasný skvělý herec jen nevím proč trvalo tak dlouho režisérům než ho obsadili v televizi. Je kořením každého filmu a seriálu.
      Moc mu držím palce, aby nás ještě dlouho obšťastňoval na obrazovkách!
  • Úžasný herec.Oči a úsměv něha sama.
    • Úžasný, není co dodat, těšíme se vždy na Vaše scény. Hodně úspěchů. Vytrvejte v seriálu co nejdéle.
  • Herecký výkon Filipa Čapky v seriálu Cesty domů je vynikající.
    Obdivuji herce, kteří hrajou přirozeně.
  • Nejlíp ze všech zahraje opilce. Je naprosto famózní.
  • i <3 you ...Milujuho !! <3 *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit