Přejít na výpis diskuzí

Felipe Massa

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko naj naj naj najlepšie k narodeninám
  • casemake
    Vše nej!!! *14* *14*
  • fggxh

    jsi hnusnej a divnej *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • jjannissekk
      A ty seš p*ča! *15*
    • kamcous

      Re: fggxh

      Tady má někdo mindrák že jo?? Náhodou, Felipe je jeden z nejsympatičtějších lidí v F1!!!
      • jjannissekk
        Souhlasím s tebou, sice to není můj úplně nejoblíbenější závodník, ale rozhodně bych o něm netvrdila to, co tady tvrdí tato jistá osoba.. Rozhodně sympatický je. *3*
  • estela

    vše nej!!!

    VYHRÁVEJ,JEJ,JSI NEJ !!!
  • ***

    Felipe je nejlepsi, snad se brzo uzdravi, hlavni je ze uz je v poradku a doufam , ze se brzo vrati... *14* *1*
  • rad0vka19

    frajer

    Felipe je podle mě nejlepší z F1..neni namyšlenej ani si nehraje na nějakou hvězdu..ae málem sem nepřežila ten jeho osudnej závod...jj měli potrestat BARICHELLA..ae to už je jedno..jestli je pravda že by mohl ject další závot už v Září..tak to by bylo super!! :) mam ho ráda *14*
    • alimak97

      Re: frajer

      jo potrestat Barichella... dyť za to nemohl!
  • 21.4.1993

    Re: ..,.,,...

    ach jo..chudák Felipe..je mi ho mooc lito ze si uz mozna tuto sezonu nezajezdi..ale hlavni je ze je uz v poradku..
    • linkinwoman

      Re: Re: ..,.,,...

      TO TEDA A JE ZAJÍMAVÝ,ŽE BARICHELLA ZA TO NEPOTRESTAJÍ.KDYŽ VYJEL ALONSO Z BOXŮ S UVOLNĚNOU PNEUMATIKOU TAK HO HNED ŘEŠILI,AE TOHLE NE....TO JE ZAJÍMAVÝ. *16* *16* *16* *8* *7*
    • petraaa

      Re: Re: ..,.,,...

      taky doufám že se brzy uzdraví, nahra¨dí ho Schumacher
  • drž se

    Tak doufám, že všichni myslíte na Filípka.Píšou, že už má po letošní sezoně.Pevně ale doufám, že další bude ready *9* !
    • majki731

      Re: drž se

      jo to jo hlavně aby byl ok a vyležel se z toho chudák malej.
  • bellinka

    sakra

    Sakra ja porpasla narozky *16* *16* *10* Ja jsem debil!!
    No dobry mno§
    Ale tak pozde ale jaks e rika lespi pozde nez nikdy!
    Takze Všechno nej Feli! *14* *4* *14* *15*
  • heath.4ever

    ;)

    Všechno nejlepší Felipe;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit