Přejít na výpis diskuzí

Faith Hill

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Pro Martina

    Jak tak koukám ve všem podstatném ohledně Americké country se plně shodnem.Mám moc ráda country,jak moderní tak tradiční.Máš rád jen moderní country nebo i mega hvězdy ze 70 a 80 let?Já poslouchám vše:Dolly Parton,Kenny Rogerse,Patsy Cline,Lorettu Lynn,Bellamy Brothers,Alison Krauss,Lynn Anderson,Johna Denvera...atd.Country není jen hudbou kotlíkářů jak jsi uvedl,je to hudba,která by měla u nás dostat více prostoru a možnost větší informovanosti.Nevíš jak na to?Ráda bych s tím něco dělala,ale nevím jak na to.Mužem si nějak písnout a dojít k nějakému závěru?Pokud budeš chtít... *5*
  • Je špičková.

    Faith je pro mě v americké moderní country music stále špičkovou zpěvačkou
    a megahvězdou.Nejenže zpívat umí ale i
    velmi dobře vypadá.Je vlastně v nejlepších letech a i když ji zastiňují
    mladší zpěvačky /např.C.UNDERWOOD,S.EVANS
    či T.Swift/tak je to dáno především tím,
    že mladí se preferují prostě všude,jak
    v zaměstnání tak v šoubyznysu a střední a starší generace je upozaďována.Ale je to možná jen zdání, těžko říct.
    • andy-006

      Re: Je špičková.

      Je skvělá! Nejvíc se mi od ní líbí písnička z Pearl Harboru. Akorát ten film vždycky probulim. *9* *9*
    • Re: Je špičková.

      Ono je to vlastně zvláštní, protože country zpěvačky jako Faith Hill, Shania Twain, Dixie Chicks, Martina McBride byly vzory pro současnou omladinu a odvolávají se na ně právě zpěvačky jako Taylor, Carrie, Miranda a další.
      Faith a výše zmíněné nikdy nezapadnou. Pořád to budou obrovské hvězdy, do jejichž velikosti se mladé zpěvačky třeba nikdy nedopracují... ale uvidíme.
  • ...

    ...+ *4* *4*
  • ...

    ...FH____PF 2008_______. Výborná Zpěvačka,dobré Hity, viz.-Mississippy Girl,... a další.. .. .MA________.++
  • je dobra umi spivat!!!!!!!!!!!!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit