Přejít na výpis diskuzí

Evan Peters

OSOBNOST 20.1.2014 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší a taky nejpohlednější herec :) <3 Miluju ho❣ Někdy bych ho chtěla potkat, ale to se bohužel nikdy nestane :( A s Emmou jsou už zase spolu, budou se dokonce i brát :) I když Emmu moc nemusím, snažím se ji mít ráda. Nemám ji moc v lásce no, ale jestli je s ní můj miláček Evan šťastný, tak to přežiju❣ Mnohem radši mám Taissu, ona je úžasná :D <3 A Evan je taky úžasný, byli by spolu sladký pár^^
  • Já ho uplně miluju je mega krasnej nikdo se mi takto nelibil a je upe topovej herec <3
  • Evan a Emma se oficiálně rozešli. :'(
    • ellie147
      Je to škoda.. :) Ale podle všeho zůstali přátelé.
      • s JAKOU EMMOU CHODIL?? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • ellie147
    Přeju Evanovi všechno nejlepší a ať hraje v páté sérii American Horror Story!!! *14* *1*
  • Happy B-day Evan *14* *14* *4* *3*
  • Je super!!!!
  • Kwašné narozeniny blondačku :* MucQ Bubla
  • Můj nejoblíbenější herec. Nejenom, ze je naprosto uzasnej na plátně, ale on je proste tak hrozně hezkej!
    :33 <3 A to já neříkám jen tak o někom! ;)
  • uplně přesně♥♥♥
    miluju ho:(
    kéž bych ho mohla někdy vidět:(♥♥ *9* ale to se asi nestane:/ leda bych musela jet do las vegas/ny/new orleans nebo všude možně a stejně by byla minimální naděje že bych ho potkala:((♥♥
  • :3 pane bože, keby som len tak mohla byť Emma :(... Zboťnujem ho nadovšetko, a mojím snom je sa sním stretnúť!! <3 *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit