Přejít na výpis diskuzí

Eva Pilarová

OSOBNOST 24.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    ☹ uprimnou soustrast rodině kolegum´´´´´´´´´ at zpiva v nebičku😍😎++++++☻☺☻♥♥♥♦♦

  • Luky1987

    Pilarová jej spev sa mi nepáčil absolútne

  • Dobrý den milá paní Evo,
    na webu Ježíškova vnoučata jsem se dočetla o velkém přání obyvatel domova Brno - Starý Lískovec : chtěli by vidět Vaše vystoupení. Zřejmě nejsou natolik mobilní aby se někam přemístili, finančně by návštěvu koncertu také nezaplatili, ale moc prosím - nenašla byste ve Vašem časovém plánu okénko a až budete v Brně ,tak je třeba jen nezašla pozdravit ? Byl by to pro ně zážitek , na který by vzpomínali zbytek svého života. Přikládám kontakt 547 139 300 , snad je správný- jen jsem ho našla na netu. Samozřejmě pokud Vám to čas, zdraví a plány umožní. Moc děkuje Marie
  • Milá pradávná spolužačko Bojando Fitzpilarová, ve skautské košili od sousoší smutného učitele,
    byl jsem rozhodně nejhorší klavírista, co tě kdy doprovázel. Nicméně, když jsem se sborečkem cvičil doprovod k Písni o Stalinovi, vlídně se k Tobě zatím měl pan učitel Volák. Mně nenáviděl. Eh, byly to skvostný časy našeho mlada. Tvé nádherné Ave tu dodnes doznívá v kostelíčcích. Kdoví, kde je konec Tvé velké kámošky Astridy Corfu, její brácha Petr mi taky chybí. Na Bayerce jsi fajn ladila s kytarou Pepana Kučery, jindy v parku "dolňáku"...
    A můj bratranec Karel Velebný se tehdy dostával s muzikou ven státu pro devizy,
    Milan Pilar v Mnichově sbalil basu, a zmizel, flétnista Konopásek z Juginy přeplaval na kládě do Itálie, Arnet zůstal s bubny v USA. Jen
    Karel se vždycky vrátil domů.
    Evo, byly to moc fajn časy, protože jsme byli puberťáci, držme se,
    Vladimír Tesárek
  • Dobrý Den Paní Evo. Je To již 40let a stále na naše kamarády vzpomínám.
    Váš jan Zvěřina
  • Paní Pilarová,chci vás moc pozdravit,stoupla jste v mých očích ještě víc po pořadu o vaření,z většiny byla vidět inteligence,o Vás a panu Vanovi jsem nepochybovala,Pavel Vítek překvapil,ale příjemně.Loni jsem vás potkala na posvícení v Břevnově,kam z podkrkonoší jezdím pravidelně k sestřenici,nebýt ostychu,ráda bych vám stiskla ruku,tak to činím tímto alespoň na dálku.Mějte se moc hezky.
  • Pani Pilarova, dodatocne blahozelam k narodenim. Ste skvela :).
  • paní Pilarová jeste skvělá a odvážná moc se mi líbilo jak jste si zastala při soudní při Martu Kubišovou a jak se nebojíte říct co si myslíte o bezcharakterní a nestoudné Vondráčkové *3*
    • Je vidět, že o tom nic nevíte
    • http://www.super.cz/14394-manzel-heleny-vondrackove-se-pustil-do-jeji-kolegyne-pilarove-je-to-prestarla-zpevacka.html
  • Dobry den pani Pilarova!
    Chci Vam poblahoprat vsechno nejlepsi k narozeninam a hodne zdravi,obdivuji Vam,jste bravo.S pozdravem Tamara Fruntašu (Moldavie)
  • zase špatný rok narození ,ona je nar. 1938

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit