Přejít na výpis diskuzí

Eva Decastelo

OSOBNOST 31.12.2006 
212 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    TV absolútne a vôbec nesledujem. Pre mňa totálna strata času 

  • celé hlasování mi přijde zbytečné a zavádějící pokud se dá hlasovat pouze pro líbí.. nevím jestli je to chyba mého prohlížeče nebo je to nastaveno redakcí...
  • Nějak postrádám význam slova celebrita? Celebrita - jako někdo, kdo za život něco dokázal, někdo typu Karel Gott, papež nebo anglická královna, jejichž díla nebo myšlení mají lidé vryto do paměti...... ale "celebrita" nebo jak si s oblibou říkají "VIP celebrita" typu Decastelo, Mesarošová, Štiková???.....bože lidi, kam jste dali soudnost??? tyhle ubohé ku*** a zlatokopky nazývat celebritami a rozplývat se nad nimi. Jinde by se neupíchly, tak je prodávají v televizi v nicneříkajících podřadných pořadech jako jsou nákupy z Palladia, ponižující „soutěže“ Big Brother. Já si o sobě přečíst takovou špínu, tak nevystrčím nos na veřejnost a tyto rychlokvašky jsou na to snad hrdé????? Je s podivem, kam až se je schopno vedení televize snížit a propagovat něco takového. Kde jsou ty časy, kdy nás televize bavila a učila. Dnes, pokud už pustím televizi, tak často s opovržením přepínám mezi reklamami, Rudou z Ostravy, Top Starem... nakonec zjistím, že tam opět nic není a vypínám.
    • No zrovna srovnávat Evu se štikou je asi přes čáru. *7*
    • Já to taky říkám, že úroveň našich televizí jde dolů. Ještě před 15 lety byla telka v pohodě, člověk se zasmál, pobavil i něco naučil, pořady byly smysluplné, legrace nebyla vulgární. A teď, ať přepnu, kam přepnu, všude lidi s pochybnou minulostí.
  • Kde jsou ty doby, kdy moderátorky byly slušný ženský.
  • Poslední fotky,které jsem měla možnost shlédnout na super.cz mne donitily k tomu,navštívit profil této paní a vložit sem příspěvek. Ač má paní Decastelo váhu,jakou prý chtěla, ty fotky jsou příšerné!!! Výraz-hrůza,póza-děs... co to bylo za amatérskýho fotografa,že dovolil,aby něco takového lidské oko spatřilo...
  • Kdo je tak natvrdlej a nesnáší Evičku? já vám to řeknu JE TO voleček...musela jsem to změkčit protože to nešlo normálně, ale vy to chápete, ne?
    • Přesně!!!!
  • Co tahle ženská dělá na osobnostech? Odkdy jsou ..... osobnosti? A ta fotka, kde je převlečená za panenku Marii, to je asi vtip že? Beru to s velikou rezervou.
  • Hele, to je teď nějak v módě, že se všechny bejvalý......cpou do televize...já jsem ji měla za slušnou ženskou a teď čtu, že taky dělala p.rno stejně jako Gavriely?? No to je vážně humus, ty naše televize na tom musejí bejt asi dost špatně. Velmi špatný příklad pro naši mládež. Fakt se nestačím divit.
    • No jistě, Evička měla v rozkroku skoro celou zahradu. *1* Castingy na moderátorky dělá asi Rosenberg... *2*
  • to je nadherna zenska jednou jsem ji videl ulne nahou nadherna postava
    • A kolikpak máš dioptrií na každym oku? *1* *1* *1*
    • Tu viděl nahou každý, kdo má internet.
  • Eva se mi líbí, ale hvězdu a celebritu bych z ní nedělal,
    protože jestli vede kariera takhle je to u nás hodně špatný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit