Přejít na výpis diskuzí

Erno Matti Vuorinen

OSOBNOST 17.3.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k 37 narozeninám Emppu *14*
  • Emppu má klabonos a klabotlamičku a je totálně k sežrání! Taky bych ho nejraději umačkala, ňam! *14*
  • Je opravdu smutné, co všechno dokážou lidi napsat ze závisti...a jak hluboko mohou morálně klesnout.NO COMMENT!

    Ale fandové, nedělějte si starosti, Emppu to naštěstí nevidí a i kdyby to četl, myslím, že je natolik inteligentní a nad věcí, že by se tomu -jak ho známe-roztomile zasmál a už si na to pak nikdy ani nevzpomněl! *3*

    Co se týče našeho geniálního kytaristy, měla jsem tu čest se s ním osobně setkat a musím říct, že je to opravdu neskutečně milý skromný člověk. Je to navíc dost charizmatický, sexy a vtipný showman a vždycky ho budu odbivovat, jak jeho umění, tak jeho úžasně positivní charakter!
    Svým kouzelným úsměvem dokáže přivést do světla i ty ,,slepce,, ,kteří hned nedokážou poznat, jak skvělý človíček to je !!!!! *4*
    EMPPU, milujeme Tě!! *14*
  • nevite,proč vždycky u hraní votvírá tlamu jako když mu někdo něco strká do prrrrrdele?
  • nevite nekdo, zda je zenatej? na internetu se to nijak neda zjistit
  • a chuti bych nakopnul ten jeho bilej zadek, urval mu zmrzlej vocas, vzal mu ten vyšisovanej skalp, totalne brutalne to do nej vrazil a ubicoval ho k smrti,protoze je to jen blondatej vožralšoust *12*
  • Empík je takovej strašně Cute <3 Já bych ho nejraději umačkala x333333 (vim jsem praštěná ale nemůžu za to že je tak roztomilej x3)
  • Emppu je takovej rostomiloučkej :3
  • nejlepší kytarista
    nejenergičtější showman
    inteligentní
    vtipný
    charizmatický
    SEXY
    skromný milý člověk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ano!!
    • je to cucák vypatlanej vyšislej se zmrzlym chvostem
    • takovej děsnej kurevník...
  • sladkej mini zlatohlávek,jééééééééééé,já ho miluju!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit