Přejít na výpis diskuzí

Ellen Pompeo

OSOBNOST 14.4.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday *3*
  • Happy Birthday Ellen! *14* *14* *14*
  • nej herecka

    Ellen je pekna a sympaticka osobnost,ktera me okouzlila nejen svym milym usmevem a krasnyma ocima,ale hlavne svym hereckym umenim.Nedovedu si predstavit ze by Meredith Greyovou hral nekdo jiny a lepe nez ona *1*
  • dra

    :-)

    všechno nejlepší :-)
  • ivetka14

    Friends?

    Nehrála Ellen v Přátelích? Díl Flashback College Pact
    • Jooo hrála :D Tež jsem na to koukala :D
    • misssteamy

      Re: Friends?

      Ano hrála. Koukni tady http://greysanatomyfan.blog.cz/0908 /ellen-pompeo-v-pratelich-2004 jsou tam fotky *3* *3*
  • meredith12

    ellen

    moja ellen vsetko najlepsie k narodeninkam vela stastia zdravia a mas krasne babo *14* *14* *14* *1* *1* *4* *4*
  • super.girl.com

    Ellenka

    Všechno nej narozkám,Ell! Jsi nej,nej,nej prostě Best!! Jsi moja neej herečka a vchirurgách si taky BEST!!oU všecko nejlepší,koočkooo!!! *14* *14*
  • dajanka

    ELLEN

    podle me je Ellen nadherna!!! *14* ve 40ti vypadat takhle ...mno pááni wow :) taky bych to brala... !!!! *4* *4* a je hrozne sik a sexy stihla... proste parada miluju chirurgy
  • meredith12

    narodeninky

    ellen vsetko najlepsie k tvojim narodeninka a nevyzeras na svoj vek ani som neverila ze mas tolko rokov ne ze by si bola stara ...... *14* *14* *14* *14* *14* *3* no proste vsetko naja zelam ti aby si natocila este vela skvelych filmov luubiiiiiiiiim taaaaaaaaaaaaaaaaa *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • :-)

    Je to super herecka *4* Ja som ju videla hrat na Hallmarku v jednom filme *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit