Přejít na výpis diskuzí

Edison Chen

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4ndilek

    anketa

    hlasujte o nejpěknějšího asiata.. je mezi nimi mimo jiné i Edison

    http://anket-y.blog.cz/11 01/ktery-z-techto-asijskych-stars-j e-hezci


    *4* *5*
  • helenaa

    ahoj

    jsem tady nova a jsem z Polska czesc... *9* *7* *7* *7* *7* *7* *3* *3* *3* *3* *3*
  • mam origoš cédo Edisona,jupííííí ....

    .Koněcně mam doma origoš cédo Edieho...Edieho cédo my přišlo z Honkongu... A to je velká dálka...Víte jak dlouho sem na to cédo čekala? 5 měsíců,to je dost dlouho...Ale stálo to za to a ted ho mam doma...Ani nevíte jak sem štastná,sem tak štastná že to nedokážu ani popsat.... kdybby ste chtěli tak se můžete juknout na můj blog www.finalfantasy13.blog.cz
    a kdyby ste to cédo chtěli tak
    jedte do Č.K a tam děte do jednoho obchodu s cédy,objednejte ho,a budte trpelivy až vám příde domu...
    *14* *14* *14* *14*
    • Neuvěřitelné ... hlavně TY :-)
  • Ahoojky,...!!

    ahoojky Edisonek je upa nejvic boozi,....!!lidicky mate tu nekdo icq,....??? *3*
    • Re: Ahoojky,...!!

      já mam isq...
      • Re: Re: Ahoojky,...!!

        číslo mýho isq je 411 08 79 66,kdyby
        chtěl se mnou někdo pokecat o Ediem,o životě a jiných věcech... *3* *3* *9* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *3*
  • Oprava

    Sammi Cheng je žena, zpěvačka nikoliv zpěvák.
    • Re: Oprava

      asi sis to napsala blbě holka *5* *15* *5* *16*
    • Re: Oprava

      dík za info,nebýt tebe tak to ani nevim....
  • Mam Cd Edisona

    Mam nový cédo Edisona Chena a jmenuje se Break Through2002. Mam ho od jedný supeer kámošky ale radši jí nebudu jmenovat,jinak by ste ho chtěli taky... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Mam Cd Edisona

      Ahojky
      tak to ti mooooooc gratuluju!!!! Ta tva kamoska je fakt dobra,kdyz to sehnala - ja se po cinskych CD pidim uz asi pul roku na netu a v Cechach se to proste sehnat neda (nebo jsem nehledala na spravnych mistech) *1* jinak mam akorat par stazenin z netu - hlavne z YouTube... BTW: ty fotky jsou fakt dobry!!!! *14*
      • Re: Re: Mam Cd Edisona

        dík za gratulaci Side,a kdyby si to cédo chtěl tak
        jed do Č.K a tam di do jednoho obchodu s cédy,objednej ho,a bud trpelivy až ti příde domu... p.s fakt stojí to za to.......
        • syd

          Re: Re: Re: Mam Cd Edisona

          Par CD mam stazenych. Muzu se zeptat,na kolik te to origos CD prislo? Jestli to neni tajny... docela by me zajimalo,jaky maj ceny v Cine *3*
          Edieho mam rada,ale vic se mi libi zanr,co zpiva Nicholas Tse *14*
          • Re: Re: Re: Re: Mam Cd Edisona

            ahoj syde,ty máš cedečka Nicholase Tse? Mě se taky moc líbí,ale nemam kde sehnat jeho cedečka.Byl by problem je získat od tebe? Díky.
  • zítra přidam nový obrázky Edisona

    A bude jich hodně...
  • Ahoj lidi libí se vám nový obrázky?

    Líbí se vám... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nemá někdo z vás Edisona cédo? Nebo mp3?

    Já to všude schánim a nemůžu to sehnat. Plííís.. *9* *9* *9* *9*
    • Re: nemá někdo z vás Edisona cédo? Nebo mp3?

      já mam céda a mp3 Edisona,a je to mooooc
      supeeeer......
  • :-)

    Jo jo je to pěkný kluk.Má tu pěkný fotečky,ale moc ho neznám. *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit