Přejít na výpis diskuzí

Eddi Arent

OSOBNOST 13.6.2013 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eddi už je v hereckém nebi. No, tak to je síla.
  • Eddi *14*
  • .am ha ./. ahoj mam podpis esdiho arentda. Ale ja vam nereknu jakej, prozize mi to lord eddi zakazal a když je teď po smrti, tak ne. Naposled mi říkal o svy manzelce
    • Nevymýšlej si!
  • R.I.P. Eddi. Vzpomínáme. Der Schatz im Silbersee, Vinnetou 2.teil & Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti. Tohle jsou ty mayovky, které oživil. A to svým komickým Lordem Castlepoolem. Goodbye!
  • Eddi, proč jsi odešel? Četl jsem o Tobě, jak ti zkrachoval hotel a propadl jsi depresím. O tom, jak jsi bojoval, ale také o tom, jak ti zemřela manželka. Žil jsi střídavě v domově důchodců a u syna v Mnichově. Vzpomínám na Lorda Castlepoola. Motýlkář z filmů o Vinnetouovi. Vsadím se, že je ti tam, kde zrovna jsi báječně! Škoda, že jsi se neukázal i v prvním díle o Vinnetouovi, ale prý ses bál jedovatých škorpionů, kteří měli být v místech natáčení. I Pierre Brice na tebe vzpomínal. Byls členem té mayovské rodiny.
  • Škoda
  • Jako Lord Castlepool byl nejlepší *3*
  • Já si nedělám srandu! Zjistil jsem to na stránkách ShowBiz.cz. Ale určitě si nikdo tento komentář právě teď nečte, takže je to zřejmě zbytečné. *7* Ani vlastně nevím, jestli je to pravda. Ale pokud je, tak klobouk dolů, Lorde Castlepoole.
  • Eddi zemřel na konci května (údajně) *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit