Přejít na výpis diskuzí

Dominique Swain

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je narozena stejný den jako já
  • fortturp

    Lolita!

    Ve filmu Lolita neměla ani nejmenší chybu!Hrála beztarostný dítě co si každýho dokáže o sebe omotat!A zahrála to na VÝBORNOU!A teď je taky hezká tak nevim co máte!Je úžasná!!! *14*
    • Re: Lolita!

      Vid ten film mě uplne dostal...ale ten chlap brr jak to mohli natocit no rekni?..jinak upa bozi filmícek:D
      • Re: Re: Lolita!

        Upa boží filmíček je tam moc hezká..hrála pohodový dite..proste mě to uplně dostalo..sem zz toho nadsená..:D *1* *1* *3* *14*
  • l.o.l.i.t.a

    Film LOLITA

    Film LOLITA patří k mým nej filmům co mám ráda...!!! *14* *4*
    • Re: Film LOLITA

      K mým taky, jaktože není napsaný v její filmografii ? Myslím, že tam podala prvotřídní výkon *3*
    • Re: Film LOLITA

      peknej uchylnej:),ale ona to zahrala docela huste:-).Z jakeho je lolita roku?
      • Re: Re: Film LOLITA

        Je z roku 1997 *3*
  • Lolita-Dominique Swain

    Film Lolita se mi moooc líbí... je ale prawda že tam nehrála zrowna hodnou holku.. v tomto filmu je moc nádherná nebylo na ni nic špatného..ted nevypadá moc hezky...ale stejně je to kwááásný *14* *3* *4*
  • Lolita

    No teda ve filmu Lolita byla pěkná kráva taky dost velká kurva, ale zase tam byla hezká, dívala sem se na její fotky ted jak vypadá no to je příšerný uplná ošklivka.! *9* *8*
    • fortturp

      Re: Lolita

      Kecy!
  • Je skvělá!!! Mám jí moc ráda!! *14*
  • Tak nadějná herečka a kam se propadla.
    • Re:

      Ono je taky možný, že ve filmu Lolita byla tak skvělá, protože hrála samu sebe. Tim jí samozřejmě nechci odsuzovat, netvrdim, že to tak je, ale klidně by to tak mohlo být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit