Přejít na výpis diskuzí

Dolph Lundgren

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Vyhasl

  • Primitivové co tu psali že Dolph je zkrachovalá existence by si měli uvědomit,že Dolph točí filmy dodnes a má předtočené filmy až do roku 2017 a za každy film terý kdy natočil,tak inkasoval miliony dolarů . Mimo to má několik uctyhodných škol a je to tím pádem velmi vzdělaný člověk a v neposlední řadě mluví několika jazyky . Dolph dokázal víc za jeden rok než vy dokážete za celý svůj život vy pitomci retadrovaný. Vy jste jen další nuly který sedí celý život u PC a žvaněj blbosti o ostatních a přitom nemáte nic než holou pr-el.
    • Luky1987

      Súhlasím

  • osobně z toho nic nemám že jsem tu v české republice ale za tím se něco zkrívá je to doplněk mého věku jsou to narozky které mám 13.11.1982 nemám vůbec rodiče tedy matku kterou jsem od narození neviděl je to čistá pravda jsem arabský princ martin štych narodil jsem se v poušti daleko od mého národa tráva tam rostla okolo mého paláce stravoval jsem se sám a celý život jsem trávil sám mohu si přidat ještě 10let navíc že jsem starší a u palem jsem cvičil takže mě to bavilo ale tady né dochazím na internet kvůli tomu že chci jet domů. *3*
  • jsem tu na turotial výhledu a chci se vrátit z výletu i bez kámoše z filmu od kolika koloika koukám okem po tobě nejakou tu dobu a ze mě nezustalo skoro nic řeknu ti jsem a ty štych jseš jen jenom filmu od opravdycky dopravdový kamoš se vzledem a co maš vzhled stím co ti věřím ti dává víru MÍRA CHOJČA
  • Dolph Lundgren má natočit novy film duke nukem http://www.youtube.com/watch?v=ii_oLrZkejU *3*
  • Nejlepsí filmy od Lundgrena sú : Univerzální Voják 1,Expendables 2 a Rocky 4
  • dolphík

    Dolphík je fakt kus chlapa,je strašně sexy a pěknej,i love you Dolph.
  • Dolph Lungren

    Vynikajuci herec.Skvela osobnost!
    A sice uz troska pokrocilejsi vek *4*
    a postavy sa do ringu s Ruskym medvedom
    Olegom Taktarovom a predviest slusny vykon,tak to je obdivuhodne!!!
    Vsetko len to dobre prajem Dolph *4*
  • mitchell

    53

    Všechno nejlepší Dolphe ti přeji
  • joey.jordison

    Dolph

    jeden z nejlepších herců *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit