Přejít na výpis diskuzí

David Pospíšil

OSOBNOST 9.5.2012 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tip na umístění na letošním Ms v hokeji 2023.


    1)Finsko

    2)Kanada

    3)Usa

  • Česká Republika v hokeji nehraje příliš dobře.Nejlépe hraje Finsko a Kanada.

  • Janink

    Dobrý večer David Pospíšil je fajn člověk je sním sranda chtěla bych taky poprosit o fotečku s podpisem pokaždé když vydim Davida Pospíšila hned mám lepší náladu vždycky mě potěšil 🙂

  • Nemám nic proti sportovním komentátorům, ale někteří jsou tak chytří, že by si laik mohl myslet, že mají na kontě min. pět prstenů z NHL. Žel přírodě je to zrovna případ i pana Pospíšila. Na jeho obranu jen to, že není sám a to se týká i fotbalu, pouze místo prstenů by to mohla být třeba Niké. 

  • Dobrý den, jestli mohu napsat, tak pan David Pospíšil se mi líbil nejen jako hokejista, ale nyní i v jiné roli komentátora. Ráda bych získala jeho autogram ,mohu prosím poprosit? Adresa Jana Štíchová PODHAJ 39 Turnov 51101 děkuju moc!!! Ať se daří.
  • Hlavně se nenarodil v Pardubicích,ale v Čáslavi!!!

    .
  • On p. Pospíšil hrál někdy za reprezentaci? Když ano, tak kdy?
  • nejhorsi komentator hokeje
  • Dobrý den pane Pospíšil,proč vás včerá nechali po úrazu zemřít na embolii v seriálu Policie Modrava?Bylo to nefér.
  • dobry den pane Pospisil abyste vedel ze ms v koline jsou hraci s ceskymi koreny a i na stridacce u nemeckeho tymu v roli kustoda je bratr slavneho hokejisty a mistra sveta eduarda uviry brat jiri to jenom jako perlicku mejte se a delate komentatora na vybornou s pozdravem luban

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit