Přejít na výpis diskuzí

Darren O'Shaughnessey

OSOBNOST 8.6.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Darren je ůžasný spisovatel. Nejvíce mne zaujala demonata.Mám všechny čtyři díly, které zatím vyšly a je to úžasné. moc se těším na další... :)
  • ..

    Podle mě byl nejlepší Pan Hroozley. Už jsem dočetla 12. knihu a ten konec mě dostal.. vážně drsné zakončení :)
    Btw, Demonata, ktrou překládá Pheobe Esteban je taky skvělá. její web je v odkazech :)
  • Darren Shan

    je to úžasný spisovatel .. a jeho kniha o darrenovi Shanovi je naprosto úžasná :D ... a nejlepší postava je Arra .. brečela sem jak želva když jí ten hnusnej vampýr zabil..
    • Vieš, že ten vampír to robil pre dobro klanu *16* *3* *9* *13* *11* *7* *3* *15* *2* *9*
    • Re: Darren Shan

      ...taky mam ty knizky moc rada.ja sem brecela jak zelva kdyz zabili pana Hroozleyho.toho jsem mela nejradsi... bozskej... *4* :D
      • Re: Re: Darren Shan

        přesne a Darren to je uplna bomba nejlepsi! a pan Hroozly nejdriv sem si rekla ze kdyz umrel tak uz to nebudu cist ale zvedavos a dokonalost těch knížek mi nedala :)
      • Re: Re: Darren Shan

        To bylo v dílu Zabijáci Úsvitu že ? ... je to podle me jeden z nejpovedenejsich dilu ... ovsem se to neda rict určitě ... všechny sou dokonalý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit