Přejít na výpis diskuzí

Danny Jones

OSOBNOST 11.1.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víc ujetého zpěváka jsem nenašla. Možná z Simple plan. Ale i tak. Nemůžu z toho jak se furt tlemí. To je tak sladký!! :) :D ♥♥ *14*
  • Ahoj:). Co byste jako fanoušci McFLY řekli na knihu, kde by McFLY (konkrétně hlavně Tom), vystupovali jako hlavní postavy? Žánrově je to sice svým způsobem spíš dívčí román, ale jsem si jistá, že se čtenář taky dost nasměje... Tak co vy na to:)? *4* *4*
  • :*

    Díky =)) Tak Taky bych chtěla aby přijeli do ČR!! =) ♥ Děsně mě mrzí že tady nejsou ještě tak známý!! =( Ale tak,doufám že se to změní..MILUJU MCFLY!!! ♥♥ :*
  • je fakt skvelej! =D ale to uz vsichni vime ♥ chtela jsem se zeptat...nekde jsem cetla ze by meli v roce 2010 meli mit McFLY turne a meli by dorazit i do CR...je to pravda? Nevite nekdo pls?!! =/ Kdyztak pls piste na mail barcahrstkova@seznam.cz díky moc..vim ze moc lidi sem nechodi =( ptz McFLY nejsou jeste v CR moc znami...ale doufam ze si to alespon nekdo precte =)a odpovi... DIIKY!! =* ♥♥♥♥
    • Re: ♥

      Já už ňáký doufání v to, že sem přijedou vzdala.. Takže se na ně chystaám 1.4. do Anglie.. To je jistější ;)
      • Re: Re: ♥

        jko taky si myslím ze sem nepřijedou,, --ptze Česko, --taka díra tu v Evropě... :D :/
        -oni jezdí do zajimavych míst, nebo kde aspon vědí, že tam mají hodně fanoušků,, --a co je česko,, --tu není nic zajimaveho, a zas az tk nejak extra moc fanoušku McFly tu není...
        El: --twl se máš, já sem este v Anglii nikdy nebyla, a beztk se ani nedostanu na nejaky ten jejich koncert... :// *1*
    • Re: ♥

      oficiálně zatím turné k nám neplánují. doufám, že ho přidají, protože je musim vidět naživo.
    • Re: ♥

      cože?? fkt neco planovali do CR? twl,
      --ptze vím ze mají neco po Evropě, ze jedou nekam do Spanelska, Nizozemska,atd, ale nic sem zatím neslysela o CR...
      --kdybyste nekdo neco slysel zeby meli prijet do Česka nebo Polska, tk mi pls napiste na e-mail > D.Bizon@seznam.cz
      -Díky ♥
  • elis66

    haha? u write something :D

    proč tu stojí konverzace? proč tu je tak málo lidiček? .... ááááá ... já si chci povídat.... *1* *9*
  • happy birthday

    Happy birthday Danny.You are the best sing *14*
  • katuska162

    cooo?

    on je teplej?? *7* *9* *9*
    • Re: cooo?

      tos vzala kde,ale jestli tj pravda tak jedu do Anglie a vykopu mu to z tý jeho nádherný hlavy
      • mischa13

        Re: Re: cooo?

        neni teplej...to si zas někdo vymyslel... *3*
  • katuska162

    Haluz O_o

    Ahojky ! Asi sem ani nebudu jak sje Danny skvělej úžasnej a takový věci protože to tady už všichni vědí a buou semnou souhlasit ;) jen bych se chtěla zeptat jak je to s jeho vlasama..? ted je má kudrnatý že? ale dřív je měl rovný. Mám v tom maličko zamtek.... ale jako jinak je mi strašně moc líbí s těma rovnýma, s kudrnatýma mu to moc sejde dohromady..ale nwm je to jen můj názor *3* *14* *14*
  • destiny-hope.cyrus

    oooon♥♥

    on upe nejvits sexyyy rockeer:D:D ja ho žeruuuu *14* *14* *14* *14* *14*
  • jedno slovo

    jednim slovem pstste kundaaaaaak *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit