Přejít na výpis diskuzí

Dani Filth

OSOBNOST 2.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danulka63

    Dani je sexy, miluju jeho výšky a střídání hlasu.. úžasná skupina. 

  • Něco mě na tom člověku přitahuje ale nevím co každopádně co se týče deniho a skupiny cradle of filth docela dobrá skupina a u mě se umístila na pátém místě a to je co říct protože sem velmi vybíravá co se týče hudby jinak další moje skupiny který miluju jsou 1.MÍSTO: MOTIONLESS IN WHITE/2.MÍSTO: SLIPKNOT /3.MÍSTO: NEW YEARS DAY/4.MÍSTO: EVANESCENCE/5.MÍSTO: CRADLE OF FILTH. To je vše.
  • kate.szv

    Happy B-day

    Dani, všechno nejlepší k narozeninám ! <3... hodně úspěchů, štěstí, zdraví, radosti a všeho co k životu potřebuješ !! Káťa Jančáková :-*
  • system

    hopeři

    tak s timhle dete do prdele to ze nekdo rad posloucha hip hop jeste neznamena ze je 14letý šampon s tunou gelu na hlave a vubec ostatni styly...proste ja mam rad treba klasickej rock nebo heavy metal atyhle styly mi nevadi jedine co snad opravdu nemusim je punk :) chci tu jen rict, ze vy si zijete v tom svym svete a nadavate do hoperů ze to jsou buzny a jak mohou neco jak hop poslouchat....nic otom stylu nevite vite akorat tak to, ze zije nejakej dani filth a vic vas nezajima
    • Fuck of Ty šanpone a poslouchej si ty svoje pocitacovy skupiny na nepis sem
  • :-*

    I love him!!! *-:
  • lovemcr

    metal žije, hip hop hnije!

    jako co si vy hopeři o sobě dop***** myslíte?! jste úplně trapní!nerozeznáte hudbu jako je black metal od hip hopu což se jako hudba nedá považovat! Dani je jeden z nejlepších zpěváků na světě, jací vůbec kdy existovali! METAL ŽIJE, HIP HOP HNIJE! jinak: vše nej k narozkám Dani!!!!♥
    • danulka63

      Souhlas!!!

  • hhmmm...:*

    dani filth je upe supeeer!!!!ze souhlasite lidi a ty jeho koncerty ty sou goooooooooood!!!!!!!???? *4* *5* *14* miluskam te dani *14* *14* *14* :*:*:*:*
    • danulka63

      Je boží.. malý satánek.. miluju 😍

  • Dani

    Dani Filth je zajímavá osobnost.Jeho styl se mi líbí i když s některými věcmi které propaguje nesouhlasím.Zajímal by mne jeho osobní život.
    • Re: Dani

      tak třeba v kuchyni má něčí kostru hezky osvícenou a zazděnou v podlaze, a ještě pár kostlivců má takhle různě po domě a zahradě
  • mmmm

    On je úžasnej, sexy a má dokonalej hlas! skvěle do CoF zapadá.. *14*
    • siren

      Re: mmmm

      Souhlas.
  • hop je pičowyna

    hoperi zpiwaj pro penize!ale black a death metalisti spiwaj pro nazor!a ne skrs prachy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit