Přejít na výpis diskuzí

Dan Balan

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj i love
  • Všechno nejlepší k tvým narozeninám Dane *1* !!! Hodně štěstíčka, zdravíčka a úspěchů.
  • CD a podpis

    Ahoj jestli máte nějaké jeho CD a podpis tak mi prosím napište.To CDmúže být i přepálené.Dík.
  • DAN BALAN 2.4.2011 V PRAZE!

    Dan Balan bude 2.4.2011 v Praze v SaSaZu!!!!
    • Re: DAN BALAN 2.4.2011 V PRAZE!

      opravdu?wow!
      • Re: Re: DAN BALAN 2.4.2011 V PRAZE!

        Ano:)) už se těšim:)
  • .....

    Víte co?Ty co ho nemají rádi a říkaji že je Dan Balan buzna...dyť ho ani neznáte.Víte co je to jen ubohá závist.Natočte lepší klip,písničky a pod.a potom se nad něj možná povyšujte.Ale stak se na něj bude povyšovat jenom uplnej debil!!A když ho nesnášíte tak aspoň řekněte pls normálně a neurážejte ho.!Díík..!!
    • Re: .....

      jo úplně souhlasím *4*
  • ......

    superkobylka:nic proti životopis pěkný.Ale měla by si tam něco přidat jako např.tyhle písničky:http://www.youtube.com/w atch?v=bshlibX_G9w a http://www.youtube.com/watch?v=yi-t hGBuk8c&feature=fvsr *3*
  • no a?

    je to prostě absolutně boží človíček, a fanynkám může bejt úpa jedno, že je to bisexuální tatínek...prostě cute
  • terezab1

    :)

    no nwm jestly je gey a je mi to fuk
    a má to bejt fuk každýmu každej si má říct že to nevadí von je přece normální člověk
    a ne žádná buzna kdyby vám někdo řekl že ste buzny nebylo by vám to líto
  • jardaparci

    vše nej!!!

    hejjjj !!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • SAMIČEK NUNU

    dan balan je užasní spevak *14* *1* *15* *14*
    • tma

      Súhlasím. Je úžasný. A nie je gay ani nič také. A fakt som sklamaná, ako tu o ňom niektorí jedinci hovoria *9* ...A tiež je smutné, že tu píšu aj tí, ktorí Dana nemusia. Radšej sem nepíšte, vytvorte si nejaký svoj blog, kde ho budete zhadzovať, nech to nemusím čítať, prosím. Ďakujem.
      Inak, Danove piesne sa mi páčia, fakticky :) Aj klipy. Aj ten posledný, s tou Ukrajinkou, či Ruskou, tearz neviem, je naozaj romantický a pekná hudba tam je. Odporúčam *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit