Přejít na výpis diskuzí

Dakota Johnson

OSOBNOST 1.8.2014 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý člověk má svoji volbu,někteří kouří,jiní pijí a někdo zase rád jí.

  • Luky1987

    Dakota Johnson je perfektní herečka😇

  • vážně super herečka příjde mi že jí to sluší jak blondýnce tak brunetce a viděla jsem kousek filmu a k něčemu se vám přiznám je mi teprve 10!
    *8* *8*
    • Fakt?????!!!!
  • Film jsem viděla a je to zahraný dobře. Super takový jsem to nečekala...
    určitě chci 2 díl, protože to přece nedopadlo jak jsem si představovala a hlavní je že to dopadlo nerozhodně dalo by se říci! :D takže určitě druhý díl !! Je to dobrý film aspoň to má hlavu a patu .. v dnešní době se to cenní ! *10*
  • jako blondýnka měla kouzlo, jako brunetce jí to vůbec nesluší *7* na film jsem zvědavá, knížku jsem četla, ale popravdě - možná proto mě obsazení filmu nezaujalo
    • Mně se naopak víc líbí jako brunetka, teď je víc sexy. Jako blondýna je taková obyčejná...
      • Luky1987

        Mne sa tiež viac páči ako brunetka. Na blond jej to fakt moc nejde 

      • Lidi třeba mě zabijte, ale já se nemůžu zbavit dojmu že je to projekční dceruška s ušlapanou cestičkou, kde by byla kdyby nebyla dcera Melanie? Je spousta zajímavějších a hezčích hereček, který by si zasloužili šanci a účinkování v zajímavých projektech, ale nedostanou protože nejsou něčí dcery a nevyrůstali odmalička v Hollywoodu
        • celtic.man

          V Hollywoodu by jí moc dlouho protekce nevystačila, kdyby neukázala talent. Amerika není náš ,,malý český rybníček", tam jsou jiné poměry! Zato u nás máme už celé klany protekčních ,,děťátek" !!!🤮🤮🤮

        • Luky1987

          Nesúhlasím. Je to velmi dobrá herečka na dnešnú dobu 

  • Happy B-day Dakota. *4*
  • všichni se diví, že nechce aby ten film viděli její rodiče, pak říkají že to asi teda bude propadák když to nechce, ale upřímně já bych taky zrovna nechtěla aby mě rodiče viděli v takovém filmu. Přece jen tam bude více sexu než růží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit