Přejít na výpis diskuzí

Craig Charles

OSOBNOST 18.3.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj,blog prostevsechno.blog.cz a je tam soutez tak se prosím kouknete a soutezte, predem diky :D
  • red_dwarf

    Kde ještě hrál?

    Myslím, že určitě ještě hrál někde jinde, než jenom v tom co je tu o něm uvedený....tak v jakým filmu hrál prosím vás ještě? :) *7* *14*
  • janeinka

    Craig:)

    Hodně štěstí zdraví Craigu! Dneska je ti 45 a já doufám že k nám hodně rychle dorazí i nové díly Trpaslíka, protože tohle je ten nej sitcom na světě *1*
    Rimmer: Hmm, nádherná mše, Listere, měls jít taky - velmi povznášející. (Vidí LISTERA velmi sklíčeného) Co je s tebou? Áááh, máme listopad! Nadchází ti čas koupele.
    *1* *1* Jak říkám - nej seriál *5*
  • hanichka

    Prostě Listy :-)

    Skvělej, skvělej, skvělej...zbožňuju ho *14* ...protože v Trpaslíkovi má nádherný dredy a úžasný hlášky...a protože i díky němu je Trpaslík dokonalej ;-)
    • nejfanynka

      Re: Prostě Listy :-)

      přesně :D
      • Re: Re: Prostě Listy :-)

        Listy!..Listříček!..absolutně dokonalej!..:D ♥ miluju ho nade všechno! :D :D ♥ *14* je úžasnej vtipnej a krásnej a milej!!.. :D já jsem prostě magor! :D
  • Č. Trpaslík

    Miluju trpaslika a miluju všechny herce je to nejlepší sitcom na světe. *14* *4* *14*
  • Red Dwarf

    Červený trpaslík je snad nejlepší sitcom všech dob jsem jeho příznivec asi dva roky mam na zakazku delany triko a vsech osm serii original Kosmu zdar *3*
  • Listy...

    Vypadá mile *3* *3* a moc se mi líbí *14* *14* *4* Smůla no *5*
    • Re: Listy...

      BOREC *5* *1*
      • Re: Re: Listy...

        Miluju Trpaslíka , ted jsem zkoukl ase všechny serie ale po 3. zrovna sbírám nějaké fotky :) hih

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit