Přejít na výpis diskuzí

Costas Mandylor

OSOBNOST 18.10.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je prostě boží!!!Je moc hezkej a hlavně hraje moc a moc dobře je prostě úžasnej
  • PROSTĚ ON! <3

    prostě skvělej mám ho moc ráda skvěle vypadá a úžasně hraje :) nevíte někdo kde bych sehnala jeho autigram? prosím odpovědi na mail temnykun@seznam.cz :) jo a Costare jsi prostě nej nej na světě :)
    • Re: PROSTĚ ON! <3

      pardon má tam být autogram :D
  • Costas

    Mám ho moc ráda. Koukám na Saw od sedmi let A už jsem viděla Saw 3D a musím se přiznam, že jsem na konci brečela. Je fakt skvělej. *4*
  • mpirate

    ...

    Jak se těšíte na Saw 3D (VII)? *3* *14* *14* *14*
  • haylinka

    Saw VII

    Moc se těším na Saw VII, protože jsem četla, že tam bude hrát, protože v Saw VI to vypadalo, že jako umírá, ale jsem nejšťastnější na světě, že ho zase uvidím, bobánka nádhernýho XD *14* *14* *14*
    • mpirate

      Re: Saw VII

      No jasně, že bude, ona přece ještě neumřel *3* *14* jen je zraněněj, chudák *9*
      • haylinka

        Re: Re: Saw VII

        Tjn, škoda, ale šikovně se z té "pasti na medvědy" (jak bylo řečeno v Saw) dostal. To se musí uznat. Už se těším na premiéru v říjnu *1*
        • mpirate

          Re: Re: Re: Saw VII

          To je pravda, však mu to pálí. ;D Já taky, už abych to viděla. *1*
          • haylinka

            Re: Re: Re: Re: Saw VII

            Třeba se na premiéře můžem sejít, už jsem viděla ukázky a bude mít na tváři velikou jizvu, chudáček *14*
  • haylinka

    ♥Costasek- Nádhera z Los Angeles♥

    Víte, že také hrát v Čarodějkách v jednou dílu co tedka nedávno dávali v televizi ??? tam byl tak moc nááádhelnej a mlaďounkej, ale ted se mi líbí ještě víc *14* *14* *14* ♥♥♥
    • mpirate

      Re: ♥Costasek- Nádhera z Los Angeles♥

      hehe jo ten díl jsem si dneska stáhla, moc mu to tam slišelo *14* *14* *14*
      • mpirate

        Re: Re: ♥Costasek- Nádhera z Los Angeles♥

        *slušelo xD
        • haylinka

          Re: Re: Re: ♥Costasek- Nádhera z Los Angeles♥

          JJ, byl tam stejné povahy jako v Saw, moc mu ta role slušela
  • haylinka

    Miláček největší :-***

    nejkrásnější, každý den si ho musím pouštět, protože je pro mě jako vzduch *14*
    • mpirate

      Re: Miláček největší :-***

      naprosto chápu ^o^
  • mpirate

    ...

    Yeah, je to borec! *14* *1*
  • haylinka

    Nádhera

    Krásnějšího chlapa jsem ještě neviděla, je opravdu působivý a má krásný úsměv a ze všeho nejvíc ty pronikavé oči *14* NÁDHERA !!!
  • hoffmy77

    Idealní chlap

    Costas Mandylor je idelani chlap ,je krasny ,ma skvělou postavu...strašně sexy a ve filmu Saw působí obzvlášť skvělě. *14* Nádherný !
    • Re: Idealní chlap

      souhlasím úžasnej a krásnej :) miluju ho! <3 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit