Přejít na výpis diskuzí

Clint Eastwood

OSOBNOST 19.10.2010 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vynikající herec i režisér. Zvláště v pozdějších letech se přenesl z drsného Harry do lidštějších rozměrů. Aby mu to ještě pár let vydrželo.
  • Vynikajici herec,reziser-filmy jako Hodny,zly,osklivy,Pro hrst dolaru,Pro par dolaru navic,Drsny Harry,Grand torrrino a dalsi dnes uz nejak neumi nikdo natocit,dnesni filmy nemaji takovou atmosferu,jen spoustu akce a efektu.
  • Jo ale Orson Welles byl Orson
  • Perfektni režisér, mne s ziskal filmama Gran Torino, Million Dollar Baby, tajemna Reka, Madisonské Mosty atd atd atd Uznavam tohohle cloveka a jsem jeho velky fanousek
  • Možná, že už to tu jednou bylo, ale Clint měří 193 cm, nikoliv 188 cm.
    • Měřil. S věkem se "propadl" asi na 184 cm.
    • Nikdy neměřil 193 cm, on to sám tvrdil, ale pravda to nebyla. Jeho vrcholová výška byla 188 cm, v současné době měří 184 cm co jsem pohledal na netu. Takže aby se zmenšil o 9 cm je blbost :)
  • Ano prostě Pán herec !!!!! Přeji hodně zdraví !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pett24

    Best

    Nejlepší herec !!!
  • angelica

    Tričko s clintem Eastwoodem

    Dnes jsem našla na českém webu tričko Magnum Force s Clintem Eastwoodem, je hodně moc dobrý, je to na www.xavier.cz
  • carmel

    Kowalski

    ....no jo no,Gran Torino!Prostě to nemá chybu!Opět se to povedlo.Už někdo viděl "Invictus"? *3*
  • mayda2005

    senazční

    jukněte na Gran Torino je senzační a taky režíroval film s Angelinou Jolie Záměna, nemá to chybu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit