Přejít na výpis diskuzí

Chloë Moretz

OSOBNOST 1.12.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sympatická a super herečka viděla jsem jí ve filmu zustan semnou moc hezký film *4* *14* *3*
  • Jestlipak víte, že vaše oblíbenkyně Chloe dokázala něco, co v historii kinematografie (aspoň internetového věku) nikdo nedokázal. Něco monumentálního. Jako fanouška Dakoty Fanning, kterou v Čechách skoro nikdo nezná a ve světě je hvězdou, mně baví už léta se probírat statistikami hitparády STARmeter. Je to nezpochybnitelný indikátor, skutečné popularity a hvězdnosti filmových hvězd. Na největším filmovém serveru na světě IMDb.com. Neřeknu vám přesně číslo, vím kdy její série skončila (přelom listopadu a prosince 2016) bohužel už jsem nezachytil přesný začátek (statistiky už nemám) ALE vím stoprocentně, že Chloe Moretz, nejméně 170 týdnů (možná přes 200) nevypadla z Top 100 nejpopulárnějších filmových hvězd světa !! Už kdyby to bylo v Top 500, tak už by to bylo obdivuhodný (tam má přes 300 týdnů nepřetržitě) Kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak je to, jako 10x vyhrát Wimbledon, nebo získat 10 titulů mistra světa formule 1. Nejlépe v řadě po sobě. Ty největší hvězdy vydrží v Top 100 nejvýše 10 - 15 týdnů nepřetržitě. Tím se zařadila mezi rekordmany, jako jsou třeba Johnny Depp, Brad Pitt, Tom Cruise, Bruce Willis, Dakota Fanning, Emma Watson. A to ještě dodávám, že v té sérii, nějakých 50 %, strávila v první padesátce. Prostě jiná Galaxie *5* Tuhle hitparádu sestavují fanoušci z celého světa, tím, že navštíví profil svého oblíbence na IMDb.com. I třeba Ty. Minulý týden 6.2 - 12.2 2017 byla Chloe na 129. místě. A teď 13.2 - 19.2 po svých narozkách, je na 18. místě.
  • http://tinyurl.com/pn6d24x ,.
  • všechno nejlepši ale otrošku pozde
  • všechno nejlepší :)
    *3* *3* *3*
  • Z Chloe bude stejná hvězda jako Dakota Fanning, to vám garantuju.
  • Sorry! You are very nice
  • You very nice
  • She is so amazing:3♥ I love her and always will be')
  • Všechno nejlepší k narozkám :) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit