Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Schwab

OSOBNOST 25.2.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj :) jak se jmenovala ta filmová pohádka jak tam hraje zlou královnu ? :) díky všem co mi pomůžou :) v televizi to bylo kolem roku 2002-2004 nevím přesně :) *2* *1*
  • lepší je ta nová šéfka kim a tom byl hroznej blbec nejlepší je ben jager
  • Krásné kulatiny Charlotte... :))
  • přání k narozeninám

    Milá paní Charlotto, přeju Vám k Vašim dnešním narozeninám všechno nejlepší, hlavně zdraví. Mám Vás moc ráda a tak Vám přeju hodně zajímavých rolí a spokojených diváků. *14* *4*
  • Ach jo :-(((

    Strašně mi chbí šefová Egelhardtová *9* *9* *9* Opravdu moc! Je to fakt škoda. A Tom Kranich. U toho dílujak umřel jsem děsivě brečela. Ach joo. Vraťte nám oba!! *9*
    • jeri

      Re: Ach jo :-(((

      Máš pravdu!Ta kregerová je hrozná Charlotte byla daleko léépší než ona!!!!!!!!!!!A Tom to samé
  • jerinka7

    ??:-)??

    Ahoj já si myslím že ta nová šéfová v kobře 11 je strašně přísná.Vůbec se mi nelíbí!!!Anna Egelhardtová byla daleko lepší je prostě super bez ní je Kobra 11 úplně jiná.Kdo chce zpět Annu Engelhardtovou(Charlotte Schwabovou)Já ano *4* *4* co vy?????????
    • Re: ??:-)??

      Joooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo....zbožňuju jí... *14* *14* *14* bez ní a bez toma to už není kobra 11 *9* vraťte jeeeeeeeeeeee........................... *9*
    • Re: ??:-)??

      Jo ta Druha sefova (KREEGEROVÁ) je fakt desna. a asi ji nikdo nesnasi ja taky ne. ja bych ji zabila *16* *16*
      • jerinka7

        Re: Re: ??:-)??

        Ahoj můžu ti psát na tvůj E-mail?Jerinka7
  • arkovna

    kobra 11

    Také mě štve že odchází, doufám ale, že nebude zastřelena, ale odejde do důchodu. To by se mi vůbec nelíbilo!=( Už zemřel Tom, to stačí. *9*
    • vselicos

      Re: kobra 11

      Jj, ona opustí stanic po tom, co ji zradí přítel a následně je zastřelen... Odejde zhrzená, zklamaná a unavená.. ale díky Bohu alespoň živá...
  • vselicos

    Ach jo...

    Je velká škoda, že tato výborná herečka odchází z Kobry 11, ten seriál bez ní nebude to, co býval... *9*
    • mart01inka

      Re: Ach jo...

      jo tak to maš pravdu *9*
  • zdenca92

    pozdrav

    Milá paní Charlotto, zdravím Vás jako nová členka Vašeho fanklubu. Přeju Vám hodně zajímavých rolí, hodně zdraví a elánu v práci i osobním životě. Zatím jsem Vás viděla jen v roli Anny Engelhardtové, kde jste se mi moc líbila, taková šéfová by měla být všude. Mějte se hezky a ať se Vám daří všechno, co Vás v životě potká. *4*
    • Re: pozdrav

      Jenom tak nevím jestli Charlotta umí česky když hraje v Německu a narodila se ve švýcarsku ale to jen tak pro zajímavist *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit