Přejít na výpis diskuzí

Charlie Cox

OSOBNOST 17.9.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teda musim rict že Charlie je ohrome sexi nj vzdyt je to taky brit a jakej *14* *14*
  • kordelie

    charlie

    no jo charlie ten je upe boží. ve filmu hvězdný prach byl skvělej. *14* *14* charlie i love you *14*
  • hvezdny prach

    z toho filmu jsem nemohl kdyby byl zivot stejne krasny jako byl popsan v tom filmu nerikam nic...
    • naprosto souhlasím :D
  • charlie

    co znamena ze Údajně uzavřel přátelství s Claire Danes během focení k filmu??? ze ju nenavidi alebo co ????
  • ...

    No jo Charlie Cox. *3* ...no jo moc roztomilý klučina.Dúfám ale že to s ním nedopadne jak s nějakýma ostatníma.Dúfám že se objeví i v jiném filmu než Hvězdný prach.Že jen neslízne smetanu a neubude si užívat peněz.Prostě Charlie!Jen tak dál *4* *15*
  • Hvězdný prach

    podle mě je Charlie moc hezký a milý kluk,a má před sebou slibnou kariéru,samozřejmě mě film Hvězdný prach úplně dostal....:)tam je moc fajn *14*
  • charlie cox

    jj charlie cox,je fakt mily,jo samozrejme ze taky hezky..aspon ze neni tak sladky jak orlado bloom.je sice hezky,ale moc sladky.. *5*
  • Hvězdný prach

    A co lidi? co rikate na Hvezdny prach? ja z tohodle filmu fakt nemohla *1* . Teplej kapitán Shakespeare me uplne dostal! HLavně jak se tam malem sesypal, kdyz ho ti jeho pirati videli v zenskejch satech, a jeden z jenom:-to je dobry sefe, my sme uz stejne davno vedeli, ze ste buzik...- *1* to bylo dokonaly...A taky se mi moc libil, ten Septim-nj, sem uchylna na zaporaky *14* .-..tim samo nechci nak stranit Coxovi, ale to je zase trochu jinej typ... *14*
  • ááááááááá

    On je tak ááááá a já sem z něj úplně ááááááá a prostě áááááá! *14* *14* *14* *14*
    • Re: ááááááááá

      nj, me prijde s piz roztomilej. a kde sis ho vsimla poprví? ja v Kupoci Benátskym-mel tam sice malou roli, ale peknej to byl... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit