Přejít na výpis diskuzí

Chad Kroeger

OSOBNOST 25.7.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chad Kroeger je velmi dobrý zpěvák a Avril Lavigne je taky dobrá. Škoda že jim to nevyšlo. Škoda že tohle mu nemůžu říct osobně: Všechno nejlepší k narozkám! Posloucháme tě i v naší třídě.
  • https://www.facebook.com/NickelbackCZ přidejte se :)
  • Myslím že si Avril.L. zaslouží lepšího manžele....
    • presně *3*
  • Teď jsem četla, že je to prý nejotravnější zpěvák na Zemi a nějak se mi tomu nechce věřit. Sice vůbec neznám jeho charakter a neviděla jsem s ním ani jeden rozhovor, ale stejně tomu nevěřím. Možná to bude tím, že jsem velký fanda Nickelback, ale furt se mi to nezdá...
    • je to pravda
  • Soptiik
    Všechno nejlepší k narozeninám Chade! :*
  • Martinka12
    Všechno nejlepší k narozeninám :D
  • Nickelback jsou popixi grupa *1* *1* *1* i kdyz to jsou komercaci. Chadoc Hlas je vyborny, rad si zpivam jejich pisnicky.
  • Je super ma total najlepsi hlas na svete len skoda ze neprídu na slovensko alebo do čiech su super milujem ich hudbu a vsetko ostatne chad sa stal aj mojou motivaciou zacat hrat na gitaru (14 rokov mam ) a riadim sa podla danielovho hesla ( The harder you work, the luckier you get) Cim tvrdsie pracujes tym si šťastnejší <3 :-) I LOVE NICKELBACK <3 ONI su môj ZIVOT
  • Chad zezačátku nechtěl být zpěvákem skupiny, protože se mu jeho hlas nelíbil! *8* Nickelback zbožňuju!!! *14*
    • Jak nelíbil?:D Já miluju Nickelback právě kvůli jeho nádhernému chraplavému hlasu. Má cit, má šarm.. co víc si přát?:D
      • Jo, hlas má suprovej! Zbožňuje ho i můj táta. XD
  • OOOO opozdene vse nej. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit