Přejít na výpis diskuzí

Cassie Ventura

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johannie
    happy birthday cassie *1* *3*
  • cassie je dobrá zpevačka ale jak zpivá z nicki minaj tak tam nekde vipada jako kluk jinak je hezka *14*ů
    • Máš pravdu.
  • cassie je dobra ale ma asi jenom 6 písniček už dlouho sem oní neslišela není popularní třeba jako rihanna nebo beyonce nebo ciara .Můj idol je rihanna beyonce ciara christina milian ashanti amerie leona lewis alicia keys kat deluna jennifer lopez pussicat dolls keri hison a cassie cassie asi jenom 2 vyhrala na ceny mtv gramy
  • miley-destiny

    je dobrá

    Thakže Cassie je můj vzor! Už hodně dlouho.Jako proč říkate že neumí zpívat její vina to není že kní ty písničky nejdou!!!!!jazz se kní nehodí ale pop nebo rnb jo takže první si poslechněte laskavě sebe a pak něco comentuj te jak sem jednou říkala Cassii sem viděla na živo a je supr girls ! Jo třeba jí nikdo nemá rád ale tak at si to nechá prosebe mi její fanoušci sme sní a budem vždycky sní a natom se nic nezmění takže si dejte odstup !!!!!!!Jako modelka by se asi víc hodila ale umí zpívata a to je hlavní a jestli se vyspala s Ryanem její věc její život ! Noa že je furt nahá ona si to může dovolit ale vy krávy co máte proti ní kecy tak jí závidíte postavu atd ! Kdyby neuměla zpívat tak se ani neproslaví a tancovat umí peckově vy trubky co neumíte ani kosku a ani vlnu běž te vy co máte proti ní kecy do hajzlu nás vaše kecy nezajímají!!!!!!!! Tak si dejte oraz!!!! A proti co jsou semnou tak ona je best a bude vždycky (promě)vzorem umím její všechny cheografie a můžu říc že je to makačka prostě Cassie forever!!!!!!! *14* ale (jako nejsem lesba prostě jí mám ráda)
    • obrazek007

      Re: je dobrá

      Přesně moje řeč :) Úplně mi čteš myšlenky :) Nechápu lidi co tady pořád píšou že vůbec neumí zpívat........ Stojí vám to vůbec za to? xD
      • miley-destiny

        Re: Re: je dobrá

        xD
  • Cassie

    Neviem prečo niektorí osočujú Cassie je absolútne úžastná tvorí vynikajúcu hudbu... Je skvelá dokonca vyzerá úžastne že je hlupa možu povedať len ludia ktorý hovno vedia o tom celom... A vôbec neviem prečo by mali o nej hovoriť že je hlúpa ked ju absolútne nepoznajú ?! CASSIE MOJ IDOL NAVEKY ! *4*
  • cassie

    cassie je peckova zpěvačkaa jednou büdem jako onaaa hahaha *3* *13*
  • cassie050

    I love Cassie je to moj idol !!! *3*
  • neheh

    ja mam hrozne rada cassie od prvej chvili ako som pocula piesen me and you super!! paci sa mi aj is ot you mam jej foto aj nad postelow je moj welky vzor *3*
  • NEJLEPŠÍ

    Zbožňuju jí!Je nejlepší z hip hopových zpěvaček!!
  • miss.pajinqa

    Cassie

    Jééé...Cassie...hezky zpívá...není a ani nepatří mezi moje oblíbené zpěvačky...ale jak hrála v Lets dance, aji písničky má některé hezkéé
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit