Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mate frajerku len sa tak pýtam nehnevajte sa
  • Vy ste najkrajši chalan herec pekny ste hrozne vas oblubujem ste sexxxy
  • Všechno nejlepší k narozeninám ,přeji hodně zdraví štěstí v osobním i pracovním mnoho uspěchu .Jsi moc krásný milí všechno TI sluší.Nejkrásnější seriál Feriha kdy jsem viděla ,přirostl my k srdci i do paměti.Pro mě zustaneš 1 navždy .
  • na vas nikdo nema ste super
  • Nikdy mě neomrzí se na něho dívat. Mistr proměn. *14* *4*
  • jsi skveli herec moc se mi libis miluji te emire ses fakt skvelej na tebe nikdo
  • Emirku moc tě miwují lašššínko mojá *5* *5*
  • En İyi Erkek Oyuncu, benden her şeyi, ben eğlendirmek
  • Můj názor je ten ,že je vážně moc hezky ale nikdo chlapce nepozna. A to myslím tak jakože jaký je doopravdy ve všech směrech. Takže ženy o tomto chlapci se nám může jen zdát. Má svůj svět a myslím si že by se nezahazoval s obyčejnýmy holkamy jako jsme my. A je mi celkem fuk jestli se vám tenhle komentář bude líbit nebo ne, protože žiju v realitě ne ve snu. Jako vy ,že se tu rozplýváte jak blbky ,které si myslí že u něj mají šanci.
    • Taky si myslím ,o tom že je krasavec ,není žádná...pro mě je to skvělí herec ,dokažu se na jeho věci dívat..baví mě to!pokud si někdo v něm našel platonickou lasku?tak at dál sní :) *4*
  • Vy jste take pice, pisete mu vzaky jako by si to umel precist cesky. Nebo mate pocit ze si ty vase komentare preklada na googlu ? Ho to vubec nezajima a vy tady silite po nem. Tam si doma vazte svich chlapu a prestante snit realitu mate u sebe doma kravy :D
    • MOZNO nevieme ale je fakticki krasni moj milacik a strašne sexi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit