Přejít na výpis diskuzí

Bruce Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
251 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Takový herce jako byl Bruce Lee nemusím

  • Bruce lee byl nejlepsši i byl by ale umrel a tu techniku nikdo nidy zivote nebude mít *3*
  • Luky1987
    To jo, jenomže Bruce Lee neumel hrát. Presne ten jistý prípad jsou i Van Damme, Steven Seagal aneb Dudikoff oni taky nevedí a nikdy neumeli hrát !
    • Vy jste jenom cvoci nedokážete ocenit pravého Mistra ani jeden z vás myslíte si že je to tak lehké,že by jste to dokázaly taky ani jeden by jste se Bruce Leemu nepostavili. On byl výjimečný ne jen že uměl hrát ale také jej zajímala mnoho dalších věcí stíhal několik náročných taktik najednou a vymyslel bojové umění které by vás v tu dobu ani nenapadlo vím co si myslíte,myslíte si že je žlutý a že nemá na to se vám postavit pletete se vy by jste se mu nikdy neodvážili říct ani ň. Když tedy neumí hrát jak to že se dostal na vrchol a když ho tak kritizujete jak to že vy jste se tam nedostaly nemá cenu se s vámi o něm bavit nevíte o něm nic jste jen nafoukanci a rasisti nehrál špatně točil to tak aby jej šlo vidět nepřetvaroval jsem před nikým hrál jen sám sebe jaký doopravdy je a vy by jste se měli stydět že urážíte krále Kung Fu. NEKOMENTUJTE TOHO KOHO ANI NEZNÁTE!!
    • A proto natocili tolik filmu:) protoze neumeli hrat :)))). To jsou nazory! Scenar je jasne danej a zalezi na tom koho do filmu obsadi. Umel byste si predstavit treba prepadeni v oacifiku misto stevena treba arnolda? :)
  • dobry den velmi se zajimam o bruce lee sbožnují ho ani kto nebude mít takoví telo jako von a ni takovej silnej *4*
    • Nesmysl.
      • Sám li řekl že není nejsilnější ale nejrychlejší.
  • ae wrete chek you read .
  • Luky1987
    Ten isty pripad jako pan Lee jsou i Steven Seagal aneb Van Damme, oni taky nevedi a neumi hrat, proste herecky polena
  • Luky1987
    Já jenom tvrdím, ze Bruce Leeho zivili jen kung-fu filmy hrát neumel
  • Luky1987
    Tyhle sikmooky k*rvy nemusím vubec, samá kung-fu sraxka, jdu blejt vase velebnosti Lee
    • duul
      Nevím, zda jste si neublížil...ale co, Vy nejste milý, já také nebudu...jak ku*va můžete psát takovýhle věci o takovýchto lidech, znal jste ho? myslím, že ne...a navíc o mrtvých lidech, kterým byste měl přát lehkou zem, víte co, nelezte na profily těchto osobností, když máte potřebu je jen urážet...radši si jděte plakat na profil K. Gotta a srovnejte si vše v hlavě, děkuji mockrát *16* *16* *16* *12*
    • Ty ho nemůžeš urazit,i kdyby to četl,teprv až bys něco zkusil,tak by ti dal jednu do nosu a utekl bys plakat k mamince
    • Si zk*rvenej rasista a nácek! Takový lidi zavřít někde pod vodu v kleci a nechat pomalu chcípnout abys věděl ty vypičenej nácku!
    • ses bucek vykourene,mit te tady poruce tak ti rosflakam drsku ty bu.no
      • ty uřcice ne ty chuligane
        *5*
  • jsem kuba miluju terezku a miluji taky osobnosti a justina biebra a jackie chana *14* *14* *14* *14* *13* *10* *16* *9* A BRUCE LEEHO
  • napriklad hemöroidy a psotnik a trestivku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit