Přejít na výpis diskuzí

Britt Robertson

OSOBNOST 24.8.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úžasná herečka strašně sympatická a s Dylanem tvoří ten nejkrásnější pár co jsem kdy viděla:)) Ať jim to dlouho vydrží:) *14* *14*
  • je skvělá a sympatická herečka, moc se mi líbí jako Cassie v tajným kruhu a musim říct že jí to s Dylanem moc sluší, tvoří krásný pár Hollywoodu, kéž by s ním hrála i v Labyrintu ;)
  • Já nechápu, jak o ni můžete psát, že je blbá nebo ,že Dylan patří vám. Vždyť je vůbec neznáte. Jen žárlíte. Ale uvědomte si, že on nepříjde k vám domů, nezaklepe vám na dveře a neřekne vám,že vás miluje. Moc jim to přeju. Říká se, že pravá láska se vždy ukáže u filmu. Oni se do sebe zamilovali u filmu First time. A šlo vidět, že ve filmu to byla pravá láska a né jen nějaký scénář. *14*
  • podle mě je to dobrá herečka nejlepší je v tajemství kruhu ale k Dylanovi se perfektně hodí doufám že jim to vydrří co nejdýl i když bych byla radši kdyby chdil se monou ale to vím že se nestane :D :D :D
  • Je to celkem fajn herečka,ale radši mám Dylana :33 Ale musím přiznat že jim to spolu moc sluší :)
  • Vše nej
  • Britt je jedna z mích nejoblíbenějších hereček je krásná a talentovaná a přeju jí to nejlepší na světě :D a strašne moc se mi líbila v seriálu Life Unexpected a je škoda že už není další série :/ *3* *3*
  • Je to jedna z mých nejoblíbenějších hereček. Jako první jsem ji vyděla ve filmu Avalonská střední, potom v seriáli tajemství kruhu, ale nejlepší roli má ve filmu First time to je fakt dobrej filmek a ještě s Dylanem O'Brienem fakt je booooožííí. *3* *3* *3*
  • Eleanorka
    Taky jí mám moc ráda. Patří mezi moje nejoblíbenější herečky ;) Viděla jsem jí hrát v The Secret Circle, Life Unexpected(skvostný seriál kde jsem si jí hrozně oblíbila), Triple Dog a Avalonská střední.. tak mám v úmyslu se kouknout i na další její filmy. ;) Taky je moc hezká a podle mě, ani ten makeup nepotřebuje, přirozeně krásná je :)
  • brittany robertson je jedna z mych nejoblíbenějších hereček no já jsem jí poprvé viděla v serialu ,,the secret circle"(tajemství kruhu) mimochodem tajemství kruhu je ted každy vykend na nově ale nevim jak vy ale já si myslim že je skvělá herečka sice v moc filmech nehrala ale je i tak vážně dobrá
    Napište mi co si oní: myslíte :D
    jestli se vám líbí
    nebo cokoliv co vás o ní napade :D *3*
    moc vám všem děkuju že se mi pokusíte napsat co nejvíc komentářu co si o ní myslíte a víte co?uděláme takovou soutěž:kdo napíše co nejpravděpodobnější informaci o britt tak vyhrává
    tak do toho a pište!!!!
    *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit