Přejít na výpis diskuzí

Brenda Song

OSOBNOST 12.10.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • You're my favorite actress, and you are very beautiful *14*
  • Anonyme uplne ti verim ze meris takhle moc a navic nenarazej na ni modelky muzou bejt klidne maly nano jo a vis co tak teda jdi na tu modelku abych te mohl vykopnout z mola *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16*
    • ty pi*o nejaky "tomasku" nedelej ze sebe drsnaka ty debi*e vyjebaný!a hlavne ze sebe nedelej drsnaka s takovym jmenem "tomasek"........jenom kdyz na to jmeno pomyslim chce se mi zvracet!!! *11* *6* *6* *6*
    • Hele ty nafuko! Přestaň byt tak hnusnej, abych te neví kopala já sama z toho mola! *10*
  • jej ty anomime nezaleži na vejšce *3* modelky maj hodne zpusobu asi se modelinku nehodiš *3* *3* *15* *15*
  • Jka může tenhle prdola být modelkou????????????????????????je mi 11 a mam 169cm.modelky maji byt vysoky a to ona neni
    • To mělo být jako že ty bys měla být modelkou nebo co
    • Prďola? Jo aha :D hele přijde ti normální měřit v 11 169cm? A podívej se ni co všechno dokázala, i kdyby měřila 140cm tak jí nesaháš ani po kotníky! ;)
    • Ty si blázenen je krásná a jestly ti e 11 a měříš 169 cm tak SI OBR brenda je nadherna narozdíl od tebe chtěla bych vidět jak vypadáš !!! *8* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *12*
      • Není to obr já jsem stejně vysoká jako Breda spis toje d---l ale Furt souhlasím s tebou.
  • Jsem slyšel, že prej Brenda je těhotná :/
  • koukněte na váhu *8*
  • happy birthday
  • happy birthday
  • happy birthday *3* *1* *2* *3* *3* *4* *4*
  • Violetta
    Tož tak všechno nej... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit