Přejít na výpis diskuzí

Berenika Kohoutová

OSOBNOST 27.10.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Berenika prý nafotila docela odvážný fotky, na kterých je nahá....Já našel akorát tohle, tam ale není nic vidět Nevíte někdo, kde bych je našel?;-) Díky.

  • Ahoj bereniko k. Jsi strašná hezká kočka mam te rada v ordinaci delas tam sice mrchu která ji ukradla byt ale stejne si strašně sympatická holka kterou mam moc rada přeji ti vše krásného k 27 narozkám a ať se vše vydari v životě atd. Jsi skvělá i v tvari jsi dala katy i arcu na 1* (s hvězdičkou) chtěla bych byt ako ty jsi skvělá tak cauky
  • tahle kocicka byla včera hodne rajcovni tahle kráska je jiste snem mnoha muzu je mlada a strasne sexy
  • je to krasna mlada sexy kocka ta predstava mit doma takovou sexy kocicku nerikejte chlapi ze byste si ji nedali
    • ElBarto
      Berenika Kohoutová je prostě sexy. Já bych jí bral.
    • Ani náhodou bych ji doma nechtel
  • Gratulujeme k 1.místu v pořadu Tvoje tvář má známý hlas,s Anetou jste se nám líbily nejvíc.Jitka Boho zpívala často jednodušší písně,odrhovačky,neměla být druhá,tak dobrá není.Přejeme hodně dalších úspěchů.
    • Jo,že Boho dobrá není,a co předvedla tahle,je mi s toho do teď zle co to vyhrálo, a Aneta si zasloužila 4 místo,nic nepredvedla!
      • Aneta byla téměř celou řadu na 1.místě,jestli jste dobře sledovala,s Berenikou měly větší hlasový rozsah,Jitka Boho zpívala jednoduché melodie,tancovala jen v jedné skladbě,k tomu nemohla už pořádně zpívat.Caballé jí museli dát dolů,Gránský už pak nebyl dole slyšet,píseň očesali,aby to zvládla.Dopředu jí museli dát takové písně,aby celý pořad nešel do kytek.Tancovala ze všech nejmíň,protože na to nemá,zpívat k tomu je nad její síly.Nemáte sluch.Nešlo jen o zpěv,šlo o zábavu předem naplánovanou,také o zviditelnění,senzaci/jé,modelka,ona také zpívá/,také o peníze-určitě je potřebují,i o další nabídky do budoucna.Bavit Jitka také neumí,takže Berenika s Anetou byly nejlepší.
        • Jo,že neumí Boho tancovat kdyby jste nebyli hluchi,tak by jste slyšeli že Berenika říkala že Boho kecala že neumi umí tancovat!,přemýšlejte!!
  • miluju bereniku jak zpivala tu arianu me osobne bylo dost horko byla strasne sexy nadherna kocka
    • Byla? JE! A minimálně do svých 50 bude... Je na ni velmi hezký pohled.
  • Berča (Berenika) je roztomilá. Sice má staršího manžela ale sluší jim to. Přeju jí aby měla dítě :) . Váš Gougou.
  • Včera jsem psala příspěvek,dnes je pryč,nechápu.Paní Berenika je šikovná herečka a hezky zpívá.Když se spojí herecký talent s tanečním a pěveckým,jak se to děje v pořadu Tvoje tvář má známý hlas,tak je to zážitek.Vzpomínám na roli v Tatínkově holčičce,v tak mladém věku úžasné.Přeji hodně úspěchů.
  • Berenika v tváři nic nepredvedla!:
    Když zpívala tu fergie tak udejchavala jak blázen!'jako katy perry strašný!'uplne udejchavala!'roar rr!
    • Nechápu, kde berete tu drzost někoho kritizovat tak "svérázným" pravopisem.
      • Jak to myslite!?...ona ji neurazila,jenom ji napsala že v tváři nic nepredvedla,tak nechápu co tady řešíte!?
  • berenika v tvari vsechny jeji vystoupeni byly fakt dobry ale nejvic se mi zatim lilbila jak zpivala fergie minisaticky blond vlasy pircing a byla fakt sexy berenika je proste kocka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit