Přejít na výpis diskuzí

Barbora Munzarová

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rudo

    Všetko naj... milej sympatickej Báruške, nech sa jej darí, veľa zdravia a šťastia zo Slovenska.

  • báro všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • ja ji zbožnioju fajna herečka *14* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ja si myslim ze je to ta nejlepsi herecka na svete hlvne v ordinaci akorat ne stvwe ze nehraje v tech novych dilech nejvic se mi libil ten dil ja tedka nevim jak se jmenuje ale byl to dil 203 jak se tam brali s doktorem pusenckym to bylo nejlepsi je to proste super herecka a drzim ji 100pro ppaallccee ahoj BÁRO
  • Skvělá herečka - úplně nejlepší *14*
  • Si super jsem moc ráda Báro že ses mi podepsala je to supeeeeer si fakt BÁJOVÁ
  • Bara je uzasna.a martin stransky take.vim ze muj sen videt baru se nesplni ale moc bych si to prala.martina vidam u me v praci v plzni.je to uzasny zakaznik.baro jen tak dal.hodne zdravi vsem i rodicum.
  • To se nam nikdy nesplni.take mam baru rada a p.stranskeho.toho vidam u me v praci.
  • jste Baro uzasná herečka a rada bych vas viděla na živo a ne v televizi,ale moc vam to jde v ordinaci v ružové zahradě 2 držim vam palce
  • Zdravím,Bára je velice charismatický člověk,a působí na mě divoce,zároveň tak křehce,bylo by mi ctí se s ní setkat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit