Přejít na výpis diskuzí

Audrey Tautou

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzik-depp
    Mě se nejvíc líbila v Šifře mistra Leonarda..... Hlavně díky ní se tento film stal mým oblíbeným (ale i díky Tomu Hanksovi) *14*
    • zuzik-depp
      Moje druhá nejoblíbenější herečka, mám ji moc ráda! *14* *14*
  • :)

    Ona je opravdu kouzelná *4* Mně se na ní strašně líbí ty krátké vlasy, to je naprosto úžasné,........podtrhuje to už tak nepřehlédnutelné kouzlo osobnosti *4*není to žádná zmalovaná barbína,......zkrátka moc sympaticka talentovaná herečka :)
  • kamca12

    VŠE NEJLEPŠÍ

    Všechno nejlepší Audrey! *3* Je úžasná herečka. Viděla jsem ji už ve třech filmech, ale Amélie FOREVER *15*
    • Re: VŠE NEJLEPŠÍ

      Včera jsem Audrey viděla ve filmu "šifra mistra Leonarda" a moc se mi tam líbila *14* *3*
  • tessus

    Coco

    teď nedávno jsem byla v kině na Coco Chanel s Audrey a musím říct že sem si připadala jako by opravdu na mě z plátna koukala Coco ... Audrey byla boží! *14*
  • kvakva

    roztomilá

    Audrey je moc roztomilé a hezké stvořeníčko, prostě milá a šikovná herečka. Takže se Magdo10 zabal a jestli umíš hodnotit jen vzhled (a to ještě špatně), tak to budeš potřebovat do života hodně síly, abys vůbec zvládla obstát... *13*
  • omfg

    fuj vypadá jak langerka omfg fakt síla *9* *9*
  • maya-gilmore

    Trés belle est talentueux

    Je vážně perfektní, má svoje kouzlo...talentovaná a krásná francouzská herečka...ve filmech je prostě úžasná, nemluě o Amélii - parfait!!! *14*
  • Audrey

    S Audrey jsem viděla dva filmy a to Šifru mistra Leonarda a Amelie z Montmartu...Audrey je skvělá herečka a určitě to dotáhne ještě daleko... *3*
    • Re: Audrey

      Já teda viděla 4 filmy...a každý byl něčím jedinečný...ale stopro nej je Amélie... *14*
    • Re: Audrey

      řekla bych, žě už to Audrey daleko dotáhla.. *14*
  • Prostě úžasná

    Nedáwno jsem zhlédla Amélii a musím uznat..Audrey Tatou je skvělá..přímo báječná..tak krásná, tak osobitá, originální...musím tady s wáma wšema souhlasit...a film Amélie z Montmartru je...takymoc krásný:Dfakt, půvybný, Audrey w něm září...prostě krása, krása..tímhle se zařadila do jedné z mých oblíbených hereček...France 4ever... *1*
  • Elegance lvice

    Jsem omámen krásou a půvabem této neuvěřitelně krásky s vrozeným šarmem a elegancí!Je půvabná jako květ růže,ale není slabá...je vůdčí jako lvice.Má strohost mužské síly,a ví co kde je...dobře ví...že je krásná jako císařovna krásy...a to je její +!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit