Přejít na výpis diskuzí

Artur Štaidl

OSOBNOST 28.9.2014 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Arture drž se. A pool máš pravdu Josef Rychtář ml. je s v i ne
  • Kluci, ať válíte v roce 2017!
  • hrozne se ti omlouvam arto spletl jsem si te s josefem rychtarem mladsim to on je s vi ne ne ty
  • Arťo, nedej se, ty to zvládneš. Škoda, že máma se nedokázala toho duševního mrzáka (sociopata) Rychtáře zbavit, mohla dnes žít. Boží mlýny melou pomalu, ale melou, všichni si přejeme, aby skončil konečně tam, kam patří, kde nakonec, už byl a to v KRIMININÁLU.
  • Arture, nedej se, na hlupáky nehleď. Děláš to dobře. Luky, Advent 14. 12. je klon, hádej kdo. Zařídil mi ban a že mě mažou. Všem slušným lidem v roce 2016 pohodu, zdraví a perspektivu.
    *1* *3* *4*
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Bambula dokonce zpívá?!To by mě zajímalo,jaké může mít asi posluchače! *1* *1*
  • Luky1987
    Já proti Arturovi nic nemám, každý sme na neco šikovný a na neco ne. Ivetka byla jinak nejlepší česká zpevačka a mám jí rád škoda, že už není mezi námi *9* *13*
    • Ty seš fakt úchyl,ještě tady to vypisuj stačí když votravuješ na profilu Bartošové!!
  • Jak bych mohla mít samí kule když jsem na medicíně.
    • Doufám, že už nejsi a že tě vyrazili. Jinak bojim-bojim podobných "dochtorů".....
      *1* *1* *12*
  • Arťa je šikovný kluk, neztratí se a Iveta by z něj měla a má tam nahoře radost. Ona nemohla z toho začarovaného kruhu dál, ty poslední tři roky byla pod vlivem psychopata, už ji je dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit