Přejít na výpis diskuzí

Anna Šišková

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Aničko,pamatuješ se na Mototrans v Púchove ? chodila jsi tehdy na gympl,někdo Tě tam tehdy svezl na fichtlu /Pionýru/,měl fousy a brýle,ahoj.
  • Luky1987
    Je trápna
  • Je taková milá a skromná, mám ji ráda.
  • přání

    Milá Anno
    Přání k 50.narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Aničce

    Dobrý den Ani, moc se mi líbíte v seriálu Místo v životě. Těch ošklivých příspěvků si vůbec nevšímejte, je to lidská závist. Přeji hodně pracovních úspěchů.
    • :-)

      Anna vubec nevypada 49 vypada tak mlade jesze *3*
  • Kontakt na Annu Šiškovou

    Neporadí mi někdo, jak bych mohla sehnat kontakt na Annu Šiškovou? Ráda bych ji pozvala jako hosta na filmovou projekci filmu Musíme si pomáhat se speciálními titulky pro neslyšící. (2. 4. 2008 v KC Kaštan, www.camino.cz). Díky!
    • Re: Kontakt na Annu Šiškovou

      zkus oficialni stranky,tam je urcite na ni kontakt, kdyztak pak dej vedet jak jsi dopadla:-)
      www.annasiskova.sk
  • Aničce

    moc se mi líbéte jak hrajete atd. a korát mě mrzí ,že už jste odešla z Letiště byla jste moc výborná a moc vám fandím *4* *3* *14*
  • pochvala

    Vážená pani Šišková,moc se mi líbí,jak hrajete,ale i Váš úsměv,který umí pohladit.Jste krásná žena,moc Vám fandím. *14*
    • Re: pochvala

      Jééé, to je hezký. Úsměv má Ani opravdu moc pěkný a ženská je to taky hezká.
      Já to s ní v Místě na hoře strašně prožívám a mrzí mě, že se rozešla s Honzou Kadlecem. Já bych je vrátila k sobě *3*
  • stáří

    ste stará....
    *1* *13* *4* *15*
    • Nevěřte tomu, není to pravda!
  • SUPERLETIŠTĚ

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI S VÁMI LETIŠTĚ.HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPERLETIŠTĚ

      díky moc *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit