Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá dámo, měla by jste se přestat plést do politiky a neplácat hlouposti. Jak jste hezká, tak jste hloupá.

  • Milá ANIČKO,přeji vám vše nejlepší k vašim narozeninám.
  • Dobrý den ANIČKO,mrzí mně že mi nic nenapíšete,ale chápu že máte hodně práce.Tak možná že se jednou dočkám,stále doufám. HONZA
  • Dobry den ANNO,preji vam krasne svatky a bohatého jeziska,ale hlavne zdravi a hodne krasnych roli,a všechno co jsi budete prat.V skrytu duse doufam ze jse jednou uvidíme,mam vas moc rad.HONZA
  • Dobry den,ANNA je moc krasna zena a vyborna herecka,ktera dokaze zahrat kazdou roli,miluji jeji krasny usmev a oddusevnelou tvar.Moje oblibene filmy jsou REQUIEM PRO PANENKU kde me bylo ANNY strasne lito a chtěl jsem ji obejmout a odvezt do bezpeci.Dalsi filmy jsou VYCHOVA DIVEK V CECHACH,VALKA BAREV,DIVNOVLASKY a mnoho dalších.Mam velke prani,chtel bych ANNU videt ve skutecnosti,byl by to pro mne obrovsky zážitek,ale asi je to nesplnitelne. JAN
  • Ubožačka.
  • pokud jde o podobu se synem, tak ji vypadl z ..., kdepak z oka
    *1*
  • Jména jejích dětí znamenají:

    "Oddaný Brunet" - Bruno Fidelio
    "Zázvorová Hvězda" - Stella Ginger
    "Velký" - Max
  • Anna Geislerová je nejlebší herečka na celím světe mám jí moc ráda moje nejoblibenejší filmy jsou reguiem pro panenku přítelkyně zdomů smutku a šílení Anna Geislerová má krásní vlasi a krásnou tvář tahleta herečka je moc hodná žencká je stejne stará jako moje matka tahleta herečka má už 38 let mám jí moc ráda přeju jí hodně zdraví a krásné velikonoce
  • přeji zdravé, šikovné děťátko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit