Přejít na výpis diskuzí

Angela Dorsey

OSOBNOST 24.1.2013 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tý Opuštěný ještě...taky mám ráda i další její knížky-mám 1 knížku Volání ve větru,3 Anděl koní a pak Opuštěnou,nespoutanou dušia spoustu dalších...Miluju Angelu Dorseyovou!Miluju PonyClub!!!

    *1* *2* *15* *3* *14* *14* *14* *4* *5* *5* *4* *14* *14* *14* *3* *15* *2*
  • Miluju Angelu Dorseyovou!Píše skvělé knížky...miuju Volání ve větru i Anděl koní...nejvíc mě ale vzala knížka Opuštěná...myslíte,že bude další díl?
  • Miluju Angelinu tvorbu!Podzim v hadí rokli mě vzal!
  • Volání ve větru je nejlepší série kterou jsem kdy četla!!!!! :) Myslíte že bude i další díl?
  • Miluju tvoje knížky. Líbí se mi třeba řada Anděl koní, ale mám i Šepot v nebezpečí atd. Jsi skvělá spisovatelka.
  • Volání ve Větru je ta nej knižní řada na světě! Miluji koně! A Angela Dorsey je ta nejskvělejší spisovatelka na světě! *3*
    • Přesně tak ! :)
  • Moc se mi líbí vaše knížky hlavně Magický Příliv .Protože velká Milovnice Koní♥♥♥
  • Ahoj nejvíc se mi líbí knížky z Knižní řady Volání ve Větru *3* *4*
    Jsou to super knížky- mám jich sice pět ale ty další čtyři budou za chvilku taky u mě! Si hvězda *15* *15* *15* *15* *15*
    • Díky už vím kolik těch dílů je konečný mám jenom 4 ale zbytek si stáhnu
  • moc se mi libí kniha Nespoutaná duše. *3*
  • Ahoj moc se mi líbí tvoje napsaná knížka "zima křišťálových panců".Je fakt moc napínavá,a tak se mi líbi,ale libi se mi i v tom protože jsem velká milovnice koní. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit