Přejít na výpis diskuzí

Alexander Bárta

OSOBNOST 4.4.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Jdete do hajzlu vsetci fanusikovia tej megazumpy Paneláku. A tento herec Bárta stojí akorát tak za prd
  • Nesympatický herec ako vsetci,co hrajú v tej mega sracke PANELÁKU,fuuuuuuuuuuuuuuj!!!!
  • Skvelyyyyy :*
  • DEmentne vypatlane fanuskovske hovna, jak mozete pozerat taku mega sraxku jak Panelak? A tie nase herecke jelita /ci herecka elita???/ stoja tak akurat za kusok hnoja, co mi kravy vyse*u v mastali.
    • Včera jsem viděla hostující představení Bratrů Karamazových Slovenského národního divadla Bratislava ve Stavovském divadle v Praze. Můžu s klidem říct, že nejen herecky překonalo toto představení všechno, co jsem za několik let viděla od českých souborů. Jedna z hlavních rolí Alexander Bárta.
  • *14* *14* *14*
  • Ňusi

    Ňusi je najlepšíííí *1*
  • kraaasny

    jaaj alex..nadherny clowek...velmi velmi peknyy..ked ho widim v panelaku tak som cela happy...fakt kraasny je...cmaQ *14* *14* *14* *14*
  • nadherny

    heh ...mno tak alexander je strasne nadherny chlap ....no anie nevime co sa mi na nom tak paci ....všetko...a je naj naj naj naj naj naj naj naj herec z panelaka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dadiqa

    Ňusi

    to supa slowensky herec...patri k jednym naj je prosto uzastny...a panelak is the best *1* *1* mam ho strasne rada
  • Alex

    On je nadherny. :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit