Přejít na výpis diskuzí

Aleš Lehký

OSOBNOST 26.2.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Aleši,
    jmenuji se Jan Stupka a jsem věrný fanoušek skupiny Lunetic moc se mi líbí vaše písničky, a chtěl bych se s tebou s kontaktovat tak mi můžeš psát na e-mail jenda.stupka@seznam.cz
    Děkuji Jan Stupka
  • aleši všechno nejlepší k narozeninám
  • aleší všechno nejlepší k narozeninám
  • ahoj moje kamarádka jaruška je dotebe uplnej blázen miluje tě seš její idol a pro mě zase seš hezkej ale né můj typ můj typ je Martin jeho nejvíc miluju ho je hezkej a sexy a rostomilej a vám dvoum hodně sluší kožená bunda ahoj jmenujese Jaroslava Aghová její 12let chodí do 6 třídy. a miluje tě jednu 14 letou holku že řekla že se jí líbíš má len jí zlomila nos a já jsem zbil kvůly martinovy 12letého kluka a má zlomenou ruku kvůly martinkovy mám ho rád spíš ho strašně miluju tak ahoj jste všechny krávy kromě kateřiny *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *3* *15* *15* *15* *2* *3* *3* *1* *1*
  • seš dobrej spěvak
  • seš heskej moje kamaradka tě ma rada jmanuje se jaruška ahoj *5* *5* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Aigospotamoi

    Je to šašek nováckej...to co tam předvádí ráno na Nově, nad tím zůstává rozum stát. A nejen on. Takové neskutečné kydy.
  • Ahoj

    Ahoj Lešku jak je, pozdravuj doma!
  • kniha

    To by mně zajímalo, co je to za knihu to "2001". Že by Vesmírná odyssea?
  • ALEŠ

    AHOJKY ALEŠKU,STRAŠNĚ MOC SE MI LIBÍŠ A MÁŠ KLASNEJ USMĚV,BYLA JSEM NA VAŠEM KONCERTU V KOZAROVICÍCH PAMATUJES TA STRASNE MOC SILENA HOLKA FOTILA JSEM SE S TEBOU A PAK JESTE S MARTINEM VE VCHODE. BYLA JSEM STASTNA. MATE STRASNE MOC KRASNE PISNICKY,BYLA BYCH RADA KDYBY JSI MI NAPSAL MUJ E-mail JE blazova1234@SEZNAM.CZ
    UDELAS MI STRASNE VELKOU RADOST. MEJ SE KRASNE AHOUJKY MARUSKA. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit