Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alain Deloin společně S Belmondem nejlepší francouzští herci.

  • Ikona a jedna z nejvýraznějších osobností francouzského filmu.

  • Prajem všetko najlepšie k narodeninám,veľa zdravia šťastia,úspešných filmov a teším sa na vás na Art Filmfeste v Trenčíne a Tr.Tepliciach v júni.Tak dúfam,že prídete *4*
  • Delon je žijící legendou již přes 50 let a jen málokterý herec měl takové charisma jako on.Za tak dlouhou dobu dokázal mnohokrát že má talent a nejenom hezký ksichtík a tak si stále budem moc připomenout jeho herecké mistrovství ve filmech jako jsou, Dva muži ve městě,Melodie podzemí,Rocco a jeho bratři či Dobrodruzi.
  • delon je každopádně pěknej chlap a měl spoustu krásných žen i mužů ale stejně zůstal sám přeju mu pěkné stáří a vzpomínám jak semi líbil
  • Alain není až tak dobrej jako Belmondo , Brice a spol.
    • Brice se proslavil jen díky Vinetuovi a i když ho zahrál bezkonkurenčně těžko se může srovnávat s Delonem, který toho natočil x krát víc .
  • Alain je můj životní idol a tak jsem si jeho jméno neboli jeho podpis nechala vytetovat na ruku a je to úžasný. Jsem snad jediná nebo je nás víc?
    • Co říct? Tak prvně: jestli sis ho nechala vytetovat, tak je mi to jedno a určitě nejseš jediná!
      • "ho" - myslím tím jeho jméno
    • Najkrajší chlap na Zemi.A to som už toho videla veľa vo svojom živote.
      Vždy ma pri pohľade ne neho "zohreje"...Máte pravdu - celoživitný osudový chlap....Pozdravujem Dasa
  • Miluju Vás od 15ti let a zároveň obdivuji s jakou grácií přijímáte Váš věk.
    Je mi 63 roků a můj první film,který jsem s Vámi viděla byl Černý
    tulipán,tak jsem Vás měla v dvojroli-SUPER!
    Přeji Vám mnoho dalších úspěchů a zdravý, krásný život... *14* *3* *14* *3*
  • Alespoň na dálku připíjím k Vašim narozeninám monsieur Delon,přeji hodně zdraví štěstí.Díky za Vaše filmy. *3* *4*
  • Gratulace

    Joyeux anniversaire, bonne santé et bonheur. Vous êtes mon idole toute ma vie. John *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit