Přejít na výpis diskuzí

Aidan Gillen

OSOBNOST 4.3.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verollbaton

    HNUSAK!!!

    Hnus...dela se mi z nej zle!! nechapu proc sem ho mela rada!!!...hnusnej britskej kokot!!! fuj, fuj, fuj, fuuj....!!!! *5* *16* *10* *8* *16* *13* *9* kkt to je..>> mamrde hnusnej!!!!
    • Mě se zase dělá zle v tvého vyjadřování na jeho adresu, až v životě dokážeš to, co on, pak mluv, zatím jsi úplné nic! Je to úžasný člověk, měla jsem tu čest osobního setkání a takové smetí jako jsi ty by ho opravdu nerozházelo!
    • Vážně? :D A já celou dobu žila s vědomím, že je to Ir...
    • pumpkinho

      Re: HNUSAK!!!

      proč taková nenávist?
  • lennina

    ...

    nedavno sem koukala na Poirota a kdo tam neni...Aidanovi to tam slušelo,jako všude *14*
    • verollbaton

      Re:♥♥♥

      *14* TJN nejhezčí chlap planety snad!! :D *14* Furt sekoukám na filmy s nim *14* *14* *14* Miluju ho!! *14*
  • pumpkinho

    Bezkonkurenční

    Jako Stuart Alan Jones byl prostě nejlepší.
  • lennina

    2009

    prosim vás dopište někdo filmografii: v roce 2009 bude hrát ve filmu-12 rounds podle mého překladu jako-12 okruhů:-)postava-Miles ......2007-zatemnění(Blackout) postava-Karl............2005-Law a Order,soud poroty(Law a Order,Trial by Jury),postava-Jimmy Colby....Pak jsou tam ještě nějaký filmy ale to je jedno,prosím dopište to tam někodo *9*
  • lennina

    jééééé

    je fakt hezkejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!a sexy! *4*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Co sem taháš hanse mathesona nebo jaks e menuje...to napiš k němu na profil ne...
  • miluju ho

    je strašně krásný *4* *14*
    • Re: miluju ho

      je faktr moc pěknej a strašně se mi líbí jak má nagelovaný ty vlasy v rytířích ze šanghaje *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
      • jo přesně ty vlasy... prostě miláček *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit