Přejít na výpis diskuzí

Ado Matheson

OSOBNOST 18.2.2008 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší vašemu krásnému staršímu synovi Hansovi k jeho dnešním 40. narozeninám!!!
    *14*
  • aranella
    Zajímavost:
    Na podzim roku 2008 zahrál na kytaru a zazpíval na soukromém předvánočním londýnském vystoupení pro nejbližší rodinné přátele a rodinu se svým starším synem Hansem Mathesonem jejich vlastní písně. Zpívali i cizí tvorbu, např. píseň "True Colours".
  • Všechno nejlepší Vašemu staršímu synovi Hansovi k dnešním 38.narozeninám! *4* *3* *4*
  • aranella
    http://digilander.libero.it/alfstone/ado_matheson.htm

    ADO MATHESON (stránka o jeho muzice atd., evidentně teprve ve "výstavbě"). *3* *4* *5*
  • aranella
    Jestli chcete vidět, jak vypadá a hraje mladší syn pana Ada Mathesona, který je taktéž herec a jmenuje se William Matheson II., tak máte možnost ve čvrtek 5.4. 2012, na ČT1, od 23.20 hod. večer! *3* Dávají film DVOJÍ NEPŘÍTEL, v orig. Joy Division /r. 2005/. *5*
  • podle životpisu ada a hanse by měl mít dneska adovo syn a hansovo mladší brácha will 35 narozky tak všechno nej! *4*
    • aranella
      Podle informací z HMO dnes opravdu slaví jeho mladší syn William 35.narozeniny, takže bych mu taktéž chtěla popřát všechno nejlepší, zdraví, štěstí, úspěchy, splněná přání. *4*
  • Úžasný životopis, jsem ráda, že jsem tu našla o něm nějaké info. *3* *4*
  • aranella
    Panu Adovi Mathesonovi přeji k dnešním 61. narozeninám všechno nejlepší, hodně štěstíčka a ještě víc toho zdravíčka a horu inspirace do další umělecké tvorby, to vše přeje srdečně a z celého srdce Aranella. *4*
    • Kdes vzala tu informaci, že Iain je narozen v tento datum? Nikdo, krom rodiny, rodinných známých, spolupracovníků a nejvěrnějších fanoušků ani nezná jeho přesný věk! Neexistuje žádný spolehlivý internetový zdroj, který by uváděl datum narození pana Mathesona, ani jeho věk!!! Dost pochybuji o tom, že uvedené datum narození zde v jeho životopise je pravda...
  • Ado Matheson - vystoupení

    Ado má 40 minut dlouhé vystoupení u GREEN NOTE v červenci 2011.
    Green Note, Londýn
    Neděle, 24.7. 2011 od 7 hod. večer.

    Vystupuje společně s Penny Larkins a Carlem Pannuzzo.
    Vstupenky jen s předstihem, kapacita je intimní - jen 65 míst.

    Jinak jestli jste momentálně v St. Austell's Bay v Cornwallu a posloucháte rádio, Ado tam prý
    občas vystupuje taktéž. Bude tam zase 17.6.2011 večer! Ve Velké Británii si můžete naladit rádio online.
    • Re: Ado Matheson - vystoupení

      Tady jsou stránky té restaurace GREEN NOTE v Londýně + fotky exteriéru, interiér a popis, je to v Camdenu, je to hodně malé a intimní místečko.;-)


      http://london.u nlike.net/locations/302450-Green-No te
      • aranella

        Re: Re: Ado Matheson - vystoupení

        Kdybych měla cestu do Londýna, tak na to jeho vystoupení ze zvědavosti zajedu. Ale ony ty lístky už asi stejně budou vyprodané. Hospoda je opravdu malinká pro pár návštěvníků.
        Na rádiu ten večer nevystupoval, neposlouchala jsem sice celý večer až do půlnoci, ale každopádně tam nebyl, ani nebyl uveden v seznamu hostů a akcí pod tím rádiem, takže ta informace byla asi spíš dezinformace...
        • Re: Re: Re: Ado Matheson - vystoupení

          Ano, omlouvám se.
          K Adovu vystoupení z 24.7.2011 -
          Začal písní "Old Fishermann" a další svou píseň "Christina" věnoval zemřelé Amy Winehouse. Zazpíval své dvě úplně nové písně stejně jako v Anglii populární "Seminole Wind" a "Oh Marianne". Byl to čistě akustický koncert. Jen Ado a jeho kytara s pár hudebníky za sebou. V prostřed svého vystoupení hrál krásné keltské balady.
          • aranella
            Opravdu takový dost komorní vystoupení. *3* Ty anglický populární písničky jsem si našla na netu, odvařená jsem z nich nebyla, respektive našla jsem tam jen tu jednu Seminole Wind, pokud text chápu dobře je to o indiánech z divokého západu a já spíš čekala něco typicky skotskýho.. *6* *7* *11* Spíš by mě zajímaly ty jeho dvě nový písně. *5*
    • Re: Ado Matheson - vystoupení

      To by mělo býti snad to rádio:

      http://www.rsab.org/
  • Špatné datum narození!!!

    William Matheson je údajně narozen 7.3.1977!!! Není to sice ofic. potvrzené, jako např. na stránkách Imdb, ale na neofic. stránce jeho bratra Hanse kdosi z administrátorů hodil toto datum narození do oběhu a dodal, že je to ze spolehlivého zdroje. *5* Už kdosi v minulosti kdo se uváděl jako jejich známý uvedl, že William je narozen začát
    kem března roku 1977. *5* Takže to vypadá jako pravdivá informace. *3*
    • William Lewis Matheson * 7.3.1977 - + 7.8.2013

      RIP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit