Přejít na výpis diskuzí

Adam Novák

OSOBNOST 7.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milý adame. moc se mi líbí seriál bylo nás pět. já mám doma knihu bylo nás pět. zahrál jste to moc fajn. taky se mi líbí jak jste měl rád rampepurdu rampepurdáckou. mějte se hezky.
  • narodeniny

    vynikajuco stvarnena postava v serialy Bylo nas pět...neviem si tam predstavit niekoho ineho v tejto ulohe...zaroven prajem krasne narodeniny a prezitie vsetkeho dobreho a hlavne podobnych serialov by sme mnohi asi chceli vidiet viac...
  • martinkooooooo

    haha

    kto je to?
  • aho,péto bajzo

    čus,adame,nepíšu ti jako panu novákovi,nýbrž jako pétovi bajzovi,tam si zahrál jedničku,nejvíc se mi líbíjak máš rád tu rampepurdu rampepurdáckou,přitom jí neuděláš nic dobrého,ale máš ji v duchu rád a žárlíš na ni a to má tak asi být viděl jsem snad všechny díly,ale ty nemají chybu,myslím,že ta masarykovská doba asi byla lepší,než ta naše,vím,že od doby natáčení se hodně změnilo,ale fandím ti do dneška,ty péto jeden,ikdyž si ucpal tatínkovi výfuk od motorky,mám tě stejně rád,škoda,že všechno smazal čas,tak alespon si to takhle připomenout,kbyby si fakticky žil v tý době,jak si hrál,byli by jste správná pětka s těma klukama,škoda,že zatím nejde cestovat v čase
  • pokec

    Ahoj Adame jakpak se mas?jestli se muzu zeptat...libis se mi jsi fajn kluk...libi se mi jak hrajes..mej se hezky :) *4* *4*
  • od OK

    Zdravím. Na Mnohé určitě udělala dojem Sandra Nováková v Soukromých pastech, ještě v kontrastu s tou pořád stejnou Vilhelmovou týden předtím. Já doufám, že se brzy zase objeví v něčem spolu s Adamem, protože asi nemusím vysvětlovat, jak se k sobě hodí.
  • ahoj

    Ahoj Adame, jseš fajn kluk, můžeš mi prosím napsat na icq, díky 435 953 540 *3*
  • ?

    Vůbec nevím, kde se angažuješ? Zda připravuješ třeba nějaký nový film, hru?
  • Bylo nás pět

    V seríálu Bylo nás pět je tento herec když byl malý hrozně roztomilý. Už jako malá jsem byla do Péti Bajzy, kterého tam hrál hrozný blázen *14* *14*
  • adam

    ahoj Adame můžu ti tykat? *14* moc se mi líbí jak hraješ už od mala sleduji seriál Bylo nás pět a teď sem skoro za blázna *9* chci se tě zeptat jestli budeš těď něco točit ..? ze srdce ti přeji hodně úspěchů a nejen v herectví v novém roce tak ahooooj vlaďka *15*
    • 123

      Ahoj muzes mi tykat a myslis ze je hezky bylo nas pet? *7*
      • Re: 123

        :)
      • Re: 123

        Ahoj Adame, no musím říct žes byl mojí dětskou hvězdou, Bylo nás pět je jeden z nejlepších filmových počinů v ČR/ČSR vůbec *3* No tak je super že ti můžu aspoň napsat, podle vás dělala klukoviny celá naše parta(než vyrostli, teď chodíme na pivo). No a taky bych byl rád kdyby ses objevil v něčem novém, v Robinsonech jsi byl fajn. Jen jsem trochu zmatenej že sis nakonec nevzal cukrářovu dceru *4* Tak přeji hodně štěstí, a promin za to tykání, nechal jsem se unést *4*
        • standa81

          Re: Re: 123

          Ahoj Adame,taky jsem se rád díval na seriál Bylo nás pět,kde jsi bezva hrál Bajzu.Chtěl jsem se zeptat zda hraješ něco nového v divadle či filmu,a jestli se nadále věnuješ výtvarnému umění.Díky moc a hodně zdaru a hlavně zdraví přeje Standa z Ústí. *4*
      • Re: 123

        ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit