Přejít na výpis diskuzí

Adam Mišík

OSOBNOST 29.1.2009 
127 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před pěti lety jsem byla na koncertě skupiny Chinaski, kde jim delal předskokana právě Adam Misik🥴 nakracel si na podium jak největší machr a hned začal zpivat, vystoupení s takovou dávkou arogance jsem ještě nevidela. Od te doby ho nesnasim 🤮 🤮🤮

  • další současná rádoby celebrita.

  • Nehezký,nezdravě vypadající kluk. Ostatně jako každý v téhle době a jeho věku. Tedy úplně obyčejný a nudný. Kdyby ho stále nestrkali do zpráv, TV pořadů,tak ani nevím, že existuje. Kdysi byli kluci v jeho věku sexy. Sportovní postavu měli i ti co nedělali sport závodně, nenosili obtáhlé legíny a nečesali se na hitlera *9* a taky neměli hlas jak holka. Navíc jste se s takovým nebála jít pozdě večer temnou uličkou...
  • jsi dobrý zpěvák i herec a i dabér
    jsi hezkej jsi cute a tak dále.....
    jsem tvoje nejvetší fanynka.....
    umíš mě pobavit....
    jsi fakt boží
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Me prijde takovy neslany nemastny v Mame radi Cesko z neho vypadlo akorat něco o nějakým pruseru s autem ale kdyz se soutezilo tak jen koukal jak puk a kde nic tu nic
    • mě přýde dobry *1*
  • Nejhezčí jste ve filmu Strach
  • Ahoj Adame,ja jse menuju zuzka je mi 11 budemi 12 . jsi hezký kluk,jeden kamarad vipada ckoro jako ty. Chtela jsem se zeptat jestli mas rad Justina bieber ja ho totiz mam nejrači a pak tebe .prosim jestli muzes tak odepis tak pa psala jsem to 22.února
  • Ahoj jsi ten nejužasnejší člověk pod sluncem závidím tvojí přítelkyni .*14* *3*
  • Kde bydlite Adam Mišík? Chtěla bych ho někdy vidět ve skutečnosti a udělat si sním fotku.
  • ahoj dneska jdu na tvuj koncert do bredy .je mi 8 a pul let daš si semnou selfí *14* jsi ten nejmilejší nejroskošnější a nejhezčí jakého jsem kdy potkala *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit