Přejít na výpis diskuzí

50 Cent

OSOBNOST 31.12.2006 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    50 Centa teda vubec nemusím
  • Ach... Tak ty máš narozeniny? Tak to ti přeji všechno nejlepší a hodně štěstí a zdraví. *3*
  • s
    • Co jsi nám tím chtěl naznačit? *12*
  • 50 cent je nejhorsí zpevák jeste Justin Bieber aneb Jennifer Lopez a Justin Timberlake k nemu patrí
    • hele ty taky nejsi žádnej frajírek tak toho nech 5é0 cent, stoho vynech a místo něho seš tam ty debyle
    • Fifty k nim těžko patří, patří mezi legendy, jako je Eminem 2Pack apod... Ty patříš mezi nuly, Justin Viewer, Oné Direction, Michael Jackson, Justin Timberlake. Jennifer Lopez, tu neposlouchám, ale je sexy (ne úplně, rozhodně není průměrně sexy žena)
      • Chtěl jsem napsat Eminem, 2Pac apod...
    • Zpěvák je asi hrozný, ale ne nejhorší. V rapu je mezi nejlepšími.
  • Tohohle chlapa jsem nepochopila, do dnešního dne jsem ani nevěděla co jako dělá, čím je slavnej, ale teď to vím a mám z něj špatnej pocit, protože na první pohled vypadá jak buran a myslím si, že je buran, prostě chlápek namyšlenej, kterej neví kam dřív skočit
    • Za to, že tak vypadá nemůže. Ty bys vypadala 3x hrozneji kdyby jsi prožívat co on. Možná bys ani nezila. Nebýt jeho vymakaneho těla nepřežil by těch 9 ran z pistole
  • Vše nej 50 *15*
  • 50cent je nejlepší raper pro mě si naprvním místě *1*
  • Woow his songs and he is just .. perfect .. Let everyone say what he wants but he is the best .. And always the best .. *14*
  • 50 CENT,EMINEM,2 PAC,a Dr.dre jsou nejlepšíííííííííííííííííííííííííí Rapeři historie nikdo jinej na ně nemá !!!!!!!!! To by mě zajímalo jestli 2 pac doopravdy žije,nebo a vrátí se v roce 2014 nebo to jsou jenom kecy.50 cent měl pěkný štěstí že to přežil,četl jsem jeho životopis už toho za sebou taky má hodně byl devětkrát postřelen a přesto pořád žije !!!!!!!!!!!!!!! Eminem je taky dobrej !!!!!!!!!! *14* *4* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *10* *11* *11* *12* *16* *16*
  • 50 cent a Eminem jsou nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj rappeři na světě. *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit